Zhrnutie žartíkov z 1. apríla v hernom svete

Zhrnutie žartíkov z 1. apríla v hernom svete

 

1.apríl je dňom žartíkov. Ako si z nás vystrelili rôzne štúdiá?

Fortnite
Vo Fortnite sa nestalo nič závažné. Impulse granáty vás vystrelili do vzduchu oveľa viac ako normálne, s tým, že pri dopade ste sa zabili. A zároveň Boogie bomby vás okrem tancovania vystrelili aj do vzduchu (približne tak vysoko ako normálne Impulse granáty).

Wargaming.net
Wargaming nám oznámil, že odkúpil štúdio My.com, ktoré má na starosti hru Armored Warfare. Cena bola tesne pod 100 miliónov dolárov a dôvodom bola plánovaná aktualizácia na World of Tanks verziu 2.0. Armored Warfare malo slúžiť ako podklad pre túto veľkú aktualizáciu, ktorá by prišla koncom tohto roku spolu s novým EnCore enginom a zároveň všetkým čo je momentálne vo verzii 1.0 vo WoT.

 

Remedy
Autori Alana Wakea majú pripravovanú hru s kódovým menom P7, veľa sme toho o nej nevedeli a teraz už vieme prečo. Kreatívny režisér Sam Lake nám oznámil, že sa budú sústrediť na to, čo im ide najlepšie, robenie kávy.

Razer
Firma zaoberajúca sa herným príslušenstvom prišla s projektom Venom V2. Nepotrebujete žiadne drahé myšky, slúchadlá, či klávesnice. Jediné čo vám stačí je táto nanotechnológia, ktorá vám dá schopnosti ako "Orlie oči", Trigger Finger" (v preklade niečo ako rýchly prst), vďaka ktorému vystrelíte prví. Zároveň hľadajú beta testerov, s tým, že sa môžete prihlásiť tu. Iba si nezoberte viac ako 1 dávku každé 2 hodiny, inak skončíte ako testovací objekt v priloženom videu.

Ubisoft

Ak ste si včera zapli Far Cry 5, tak ste si v menu mohli všimnúť možnosť "Admin Console". Po otvorení tejto konzoly si môžete všimnúť veci ako hry vo vývoji (zoznam je však poškodený a tak z neho nevyjdete) alebo možnosť ako "Make-it-Rain", ktorá vám dá možnosť, aby sa vám Ubisoft kredity pridávali v podobe vodopádu.

 

Overkill
Overkill oznámil animák Payday, ktorý má obsahovať kriminálnu zábavu a zároveň má byť vhodný pre všetky vekové kategórie. Bude dostupný na VHS a Betamax, ktoré má každý určite doma.

Blizzard
World of Warcraft dostane 10 sekundové eventy (udalosti), ktoré budú obsahovať rôzne špeciálne veci, ktoré môžete použiť iba raz počas trvania celého eventu. Takže nám odporúčajú ich použiť s rozumom. Všetkých 12 si môžete pozrieť tu a budú napríklad ako yes-fly zóna, kde sa nebude dať chodiť ani behať len lietať. Postavy, ktoré lietať nevedia sa budú vznášať nad zemou a budú ľutovať ich výber (nedokážu sa pohnúť vo vzduchu). 

 

Warhorse Studios
Kingdom Come: Deliverance dostane aktualizáciu 1.5, v ktorej budú do hry pridané loot boxy a skiny pre vaše kone. Prečo? Pretože ak je digitálna monetizácia urobená správne, dokáže dostať hru na iný level a zároveň zlepšiť zážitok z hrania hry.

Toto bol len zlomok zo všetkých žartíkov, ktoré si z nás štúdia urobili. Viac falošných správ si môžete pozrieť tu. Sú tam hry ako Halo, League of Legends či Warhammer Vermintide.

Zdroj: PCgamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk