Budú Tilted Towers odstránené vo Fortnite?

Budú Tilted Towers odstránené vo Fortnite?

 

Toto nie je 1. apríl. Svetlo na oblohe, vibrácie na konzolách, teleskopy a ďalšie veci nasvedčujú koniec tomuto miestu.

Všetci, ktorí hráme Fortnite určite vieme, že Tilted Towers dáva z hry preč veľa akcie, teda pre tých, ktorí tam nechodia. Sťažnosti komunity určite počul aj samotný Epic a do hry nedávno pridali veci, ktoré nasvedčujú tomu, že Tilted Towers budú z hry odstránené. V prvom rade tu je svetlo na oblohe, ktoré sa nachádza pri Slnku (viď obrázok) a každou poslednou aktualizáciou sa toto svetlo zväčšuje/približuje. Môže to byť potenciálna kométa a zároveň mieri rovno na Tilted Towers. Datamineri taktiež našli model tejto kométy a taktiež sa v kóde nachádza info o jej lete a aj dopade. Taktiež by sa to mohlo stať v blízkej budúcnosti, keďže tento kozmický objekt v sebe obsahuje veľkonočné vajíčko.

Ďalšou vecou sú vibrácie, ktoré ste mohli ucítiť aj vy, teda ak hráte na konzolách. Tieto vibrácie môžete cítiť v ovládačoch náhodne počas hry. Hráč pod menom vigilancefoetracer tieto vibrácie sledoval a zistil, že sa dajú premeniť na morzeovku. Taktiež zistil, že sú iné počas noci a počas dňa. Rozhodol sa tieto rôzne vibrácie pospájať a dostal odkaz: "SOS D5 418". Všetci vieme čo znamená SOS (volanie o pomoc). nasleduje D5, čo je sektor na mape, v ktorom sa nachádzajú práve Tilted Towers. Ostáva 418, ktoré najpravdepodobnejšie odkazuje na Apríl (4) 2018 (18).

Medzi poslednými pár dôkazmi sú teleskopy, ktoré sú na niektorých vyvýšených miestach a sú natočené smerom práve k vyššie spomenutému svetlu na oblohe. Posledným menším dôkazom je samotný Battle Pass, ktorý na konci obsahuje emoticon atómového hríbu a aj ikonku lebky dinosaura. A taktiež je celý Battle Pass vesmírne naladený a tak je možné, že táto kométa príde na konci tejto sezóny (30.4).

Verím, že toto všetko nie je 1. apríl, lebo si nemyslím, že Epic by si dal toľko námahy kvôli jednej malej udalosti, a tak môžeme len čakať, čo sa stane naozaj.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk