Live Events odštartujú vo Far Cry 5 už o týždeň

Live Events odštartujú vo Far Cry 5 už o týždeň

Far Cry 5 v týchto dňoch ešte iba vychádza, no už tu máme informácie o prvých online udalostiach, ktoré hráčov čakajú.

Niečo podobné sme už mohli zažiť pri Far Cry Primal, kde hráči mali za nejaké časové obdobie uloviť istý počet zvierat, nazbierať rastliny, vyrobiť predmety a podobne.

Každá z týchto udalostí, v hre označená ako Live Event, bude vo Far Cry 5 dostupná iba v určitý čas, pričom prvá začína už 3. apríla. Hráči budú musieť splniť špecifickú výzvu a tým si odomknú unikátne skiny pre zbrane a vozidlá. Výhodou týchto skinov je, že vám v kampani odomknú daný predmet. To môže výrazne pomôcť pri postupe hrou, hlavne, ak narazíte na vysokú obtiažnosť. Všetky predmety v ich základnej podobe ale bude možné získať aj bežným hraním príbehového režimu a tak by nemal byť žiaden hráč ochudobnený o herný zážitok.

Spolu so základnou hrou tak budú hráčov baviť občasné výzvy v podobe Live Eventov a taktiež herný režim Arcade Mode, v ktorom si bude možné vytvoriť vlastnú hernú mapu a zdieľať ju s ostatnými hráčmi. Ak vám to všetko nebude stačiť, časom sa dočkáme aj troch príbehových DLC na štýl Far Cry 3: Blood Dragon, ktoré hráčov prenesú do vojny vo Vietname, na Mars alebo ich postavia proti nepriateľom zo záhrobia.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk