Prvé info o novej a menšej mape, ktorá má prísť do PUBG

Prvé info o novej a menšej mape, ktorá má prísť do PUBG

Až dodnes sme počuli len reči, ale teraz máme už aj video.

Táto mapa má byť presne o polovicu menšia ako mapy Erangel (základná mapa) a Miramar (púštna mapa). Namiesto rozlohy 8x8km² bude mať rozlohu veľkosti 4x4km². Bude sa tak hrať oveľa rýchlejšie, s rýchlosťou podobnou Fortniteu.

Brendan Greene na konferencii vývojárov hier ponúkol asi 6-sekundové video zobrazujúce celú mapu a zároveň nejaké jej časti. Zatiaľ čo ludia na konferencii pozerali video, dal ho aj na jeho twitter. Z videa sa dá vyčítať exoticko-tropická lokácia a zároveň môžeme vidieť iné typy domov ako doteraz. Čo sa týka vydania, tak PC hráči na test serveroch si ju budú môcť vyskúšať niekedy v apríli. Nevieme ale, kedy sa dostane ku všetkým hráčom a taktiež či príde naraz aj pre Xbox a momentálne už aj mobil.

Čakanie však môžete využiť na vyskúšanie nového LTM (Limited Time Mode), čiže módu s obmedzeným časom, aký môžeme vidieť napríklad u takého Fortnitu. Tento mód bude v porovnaní s normálnym rozdielny v tom, že budete môcť hrať v skupinách po 8 a zároveň budete pušky nachádzať častejšie.

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk