• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • OMEN by HP predstavuje OMEN UK Open- šesť-mesačný turnaj v CS:GO z celkovou cenou 30 tisíc dolárov
OMEN by HP predstavuje OMEN UK Open- šesť-mesačný turnaj v CS:GO z celkovou cenou 30 tisíc dolárov

OMEN by HP predstavuje OMEN UK Open- šesť-mesačný turnaj v CS:GO z celkovou cenou 30 tisíc dolárov

 

V spolupráci s FACEIT sa kvalifikácie začnú ďalší mesiac.

OMEN by HP a FACEIT práve ohlásili OMEN UK Open - nový turnaj v svetoznámej hre Counter Strike: Global Offensive začína ďalší mesiac a končí v novembri tohto roku. Celkový prize pool je 30 000 dolárov, z toho je 12 500 ako peňažná odmena a zvyšných 17 500 je hardware od OMENu.

Kvalifikácie začínajú 15. apríla a sú otvorené pre tímy a sólo hráčov. Počiatočný stage bude tvoriť 8 predbežných zápasov, potom nasleduje dvojmesačná liga a nakoniec otvorené finále 17. a 18. novembra. Toto všetko bude oficiálne vysielané naživo na Twitch kanále tímu OMEN by HP Europe.

K tomuto všetkému bude ešte OMEN by HP mať špeciálny Community Caster Challenge - súťaž, ktorá umožní talentovaným komentátorom vyhrať až dva a pol tisíc dolárov v hardware od OMENu. Taktiež bude víťaz mať možnosť uviesť finále OMEN UK Open Final.

„Vieme, že nadšení hráči potrebujú čo najlepší hardware a súťaže, aby dosahovali svojich cieľov a ukázali svoj talent. OMEN UK Open je unikátna príležitosť pre HP, aby preukázali svoju podporu pre stále sa rozrastajúcu CS:GO komunitu - skupinu fanúšikov hier v srdci e-športov,“ poznamenala spoločnosť HP.

Zdroj: PCGamer

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk