Najnovšia aktualizácia prináša do Star Wars: Battlefront 2 veľké zmeny

Najnovšia aktualizácia prináša do Star Wars: Battlefront 2 veľké zmeny

 

Všetci hrdinovia sú odomknutí, náhodným vylepšeniam v lootboxoch môžeme zamávať na rozlúčku a za peniaze sa budú dať kúpiť iba kozmetické predmety. Je toto podoba, ktorú mal mať Star Wars: Battlefront 2 na začiatku?

Kritika na Star Wars: Battlefront 2 bola obrovská. Či už bola až taká nenávisť voči hre oprávnená alebo išlo iba o snahu mnohých pripojiť sa k tomu, čo bolo momentálne cool je už asi jedno rozoberať. Je totiž jasné, že hra sklamala mnohých fanúšikov. Na základe negatívnych ohlasov na hru sa ale už pri vydaní dočkal nový Battlefront niekoľkých zmien, ako napríklad zatrhnutie hernej meny, ktorá sa kupuje za peniaze. Niektoré podklady progress systému ale boli v hre zakorenené už hlboko a tak hráčov, ktorý sa do Battlefront 2 pustili čakalo niekoľko hodín grindovania, aby si odomkli obľúbených hrdinov, posilnili zbrane a podobne. Aktualizácia 2.2.0 to ale tento týždeň všetko zmenila.

Celý systém postupu bol prerobený od základov. Najdôležitejšou zmenou je fakt, že všetky hrateľné postavy sú hráčom prístupné od zapnutia hry. Netreba farmiť žiadne kredity alebo platiť peniazmi. Od začiatku si môžu fanúšikovia užívať multiplayer s obľúbenými hrdinami a zloduchmi zo sveta Star Wars. To prinieslo aj zmenu kariet, ktoré posilňovali jednotlivé postavy. Všetky boli z odstránené z lootboxov. Po novom budú hrdinovia a vesmírne lode získavať body skúseností iba za to, že s nimi hráte. Každá nová dosiahnuta úroveň dovolí hráčovi odomknúť si nový skill alebo upgrade, ktorý bolo predtým možné získať iba náhodne z krabíc. To dáva hráčom väčšiu kontrolu nad tým, ako budú postupovať v hre, ktorých hrdinov si posilnia a nebudú sa musieť spoliehať na náhodu. Navyše je možné získavať body skúseností nielen v súťaživom režime pre viacerých hráčov ale aj v hernom režime Arcade na Epic obtiažnosti. To by malo dať hráčom ešte väčšiu možnosť vyskúšať si rôzne herné postavy a naučiť sa za nich hrať bez toho, aby zaostávali v progresse, teda posilňovaní daných hrdinov.

Popri tomto všetkom sa do hry ale vracia herná mena Crystals, ktorú je možné kúpiť za reálne peniaze. Po novom sa za ňu ale budú dať kúpiť iba kozmetické predmety a nemalo by to teda nijako znevýhodniť tých hráčov, ktorí sa rozhodnú nedať do hry žiadne peniaze navyše.

S aktualizáciou boli do hry pridané aj nové lokácie, ako napríklad Bespin lokácia pre módy Blast, Heroes vs Villians, Arcade a Jetpack Cargo. Podrobný popis zmien nájdete na oficiálnom Battlefront fóre.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk