Ďalšia expanzia pre The Elder Scrolls Online nás zavedie na ostrovy Summerset Isles

Ďalšia expanzia pre The Elder Scrolls Online nás zavedie na ostrovy Summerset Isles

V sérii sa táto lokalita mimo TESO objavila len raz, hneď v prvej časti Arena.

Na juhozápade od zvyšku kontinentu Tamriel sa nachádzajú ostrovy Summerset Isles, ktoré sú domovom Vysokých Elfov, pôvodných a jedných z najstarších obyvateľov celej krajiny. Altmerovia, tak ako oni sami seba nazývajú, prídu spolu s ich kultúrou, tradičnou domovinou a problémami, ktoré budeme musieť vyriešiť. Do The Elder Scrolls Online prichádza nová veľká expanzia The Elder Scrolls Online: Summerset 5. júna a to na PC, PS4 aj XONE.

Expanzia neprinesie len nové prostredia, questy a príbehy, ale taktiež nový skill jewelery (klenotníctvo), a nový cech zvaný Psijic Order, ktorý nás zavedie do tajov psí mágie, teda parapsychickej mágie. Summerset prinesie rovnako tak obsah pre kooperáciu ako napríklad rôzne trialy pre 12 hráčov, bossov, alebo aj zaujímavosť nazvanú Abyssal Geysers, o ktorej ešte ale nič nevieme. Expanziu si budú môcť bez problémov zahrať všetci, či už nováčikovia alebo starí harcovníci, a to vďaka level scalingu.

The Elder Scrolls Online: Summerset bude stáť 40 eur a príde v balení so základnou hrou a predchádzajúcou expanziou Morrowind. Ak už základnú hru vlastníte, Summerset si budete môcť zadovážiť za 30 eur.

Zdroj: Gamespot

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk