Zrušená hra Star Wars Battlefront 4 nám mala priniesť opačné osudy obľúbených postáv

Zrušená hra Star Wars Battlefront 4 nám mala priniesť opačné osudy obľúbených postáv

 

Jedi Maul, Dark Side Luke a Obi-wan - presne takéto zaujímavé postavy zobrazuje konceptuálne umenie tohto nevyrobeného titulu.

Ak by britské vývojárske štúdio Free Radical Design dostalo priestor na vytvorenie hry Star Wars Battlefront 4, dočkali by sme sa skutočne zaujímavého spracovania univerza Hviezdnych vojen. Zverejnené koncepty jednotlivých postáv totiž naznačujú zameranie sa na alternatíve osudy. Anakin by v tejto verzii zavraždil Padmé a Yodu, čo by viedlo k Obi-wanomu a Lukeovmu pádu na temnú stranu sily. Naopak Count Dooku a Maul by sa stali Jedi. 

Concept art ďalej zachytáva aj iné možnosti - Jedi Leia ale i Dark Side Leia, Dark Side Mace Windu, Emperor (cisár) Vader, zlý Chewbacca, Jedi Asajj Ventress, General Grievous v normálnej nerobotickej podobe a mnoho ďalších. 

Battlefront 4 už bol vo fázach príprav v roku 2006, keď prišlo k zrušeniu ešte predchádzajúceho projektu z dielne štúdia - Battlefront 3. Škoda, že tieto nápady zostali nevyužité. Zvyšné concept arts si môžete pozrieť na stránke imgur.com

Zdroj: eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk