The Council prichádza s prvou epizódou a launch trailerom

The Council prichádza s prvou epizódou a launch trailerom

 

Odhaľujte tajomstvá a riešte záhady v prvej epizóde mysterióznej edventúry The Council. 

Aj vy si z času na čas hovoríte, že už máte dosť všetkých strieľačiek, rezačiek a chaotických hier s rýchlym priebehom? Ak áno tak upriamte pozornosť na hru The Council od štúdia Big Bad Wolf, ktorá dnes debutuje prvou epizódou s názvom The Mad Ones. Štýl Narrative- adventure, v ktorom sa každý váš krok a rozhodnutie berie do úvahy, určite poznáte. Preto si aj v tejto hre dvakrát dobre rozmyslite ako zareagujete a čo spravíte. 

Príbeh predstavuje tajnú spoločnosť, ktorej je hlavná postava Louis de Richet členom. Hra má nádych kvality v podobe klasickej vyšetrovačky zasadenej do roku 1793 na ostrove tajomného Lorda Mortimera. Aj napriek nezrovnalostiam v časovom rozpätí z pohľadu histórie sa môžete v priebehu hry porozprávať s postavami ako sú Napoleon Bonaparte alebo otec Spojených štátov Amerických - George Washington. Súčasťou systému vylepšovania postavy je klasický RPG skill tree, v ktorom jednoducho "nakupujete" vylepšenia za skúsenostné body. 

 

Pozorne počúvajte, premýšľajte dva kroky dopredu a vyriešte záhady tajomného ostrova. Prvá epizóda hry The Council je dostupná pre PC, Xbox One a PS4. 

Zdroj: thexboxhub.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk