Posledný beta test Sea of Thieves je v plnom prúde

Posledný beta test Sea of Thieves je v plnom prúde

Ak ste si ešte nestihli vyskúšať Sea of Thieves, poponáhľajte sa. Toto je posledná možnosť zahrať si hru zadarmo pred tým, než bude vydaná.

Posledný otvorený test pre Sea of Thieves potrvá do nedele 11:00. Na hranie sa netreba zapojiť do žiadneho špeciálneho Microsoft programu. Stačí si iba v Microsoft Store pohľadať Sea of Thieves Final Beta a stiahnuť hru. Rovnako to je aj na Xbox One, kde beta verziu nájdete v Xbox Store.

Vo Final Beta teste bude dostupná nová sada úloh prostredníctvom spoločnosti Merchant Alliance Guild. Tieto úlohy zavedú hráča na vzdialené ostrovy, kde bude musieť uloviť exotické zvieratá, no niekedy aj obyčajné prasatá a sliepky. Na prvý pohľad to môže znieť jednoducho, no zvieratá potrebujú aj jesť a moria sú plné nepriateľských pirátov, čiže ani takáto navonok jednoduchá úloha môže dať dobrodruhom zabrať. Tí najodvážnejší a najšialenejší piráti ale určite budú pátrať po Skeleton Forts, veľkých pevnostiach, ktoré skrývajú poklady. Pre získanie bohatstva ale bude potrebné pevnosť najprv dobiť.

Sea of Thieves vychádza 20. marca na Xbox One a PC.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk