Call of Duty Black Ops 4 je tu

Call of Duty Black Ops 4 je tu

 

Nový prírastok do pravidelnej série, všetko čo zatiaľ vieme a je tu aj možný dôvod prečo sa v logu nenachádza rimska štvorka [IV] ale štyri jednotky [IIII]. A áno logo na obrázku je konečné. 

Všetko sa to začalo 2 dni dozadu kedy pracovník v Gamestope (kamenný herný obchod v Amerike) odhalil zoznam položiek, ktoré so sebou niesli názov Black Ops 4.

 

Pokračovalo to hráčom NBA. Na hlave mal cestou na zápas šiltovku s logom, ktoré sa podobalo na logo posledného dielu zo štúdia Treyarch. Tentokrát malo ale štyri rímske jednotky namiesto troch. Jeden fanúšik série na to upozornil a pracovník z Treyarchu jeho tweet olikoval.

Logo ktoré vidíte ako hlavný obrázok tohto článku je ako som spomínal naozaj logom aké bude niesť Call of Duty Black Ops 4. Zároveň bolo logo potvrdené od portálu Kotaku, ktorý je známy tým že pre Call of Duty majú zdroj zvnútra. Teraz už ostáva len otázka prečo IIII keď podľa rímskych čísel by to malo byť IV? Existuje logické vysvetlenie, ktoré nemusí byť pravé, ale rozhodne dáva zmysel. A to znie, že Black Ops 4 nebude Black Ops 4, ale bude Black Ops 2:2. Čo to znamená? Znamená to, že tohtoročný diel bude pokračovaním BO2. Čo je rozumné, keďže BO4 má byť zasadené do blízkej budúcnosti a BO2 sa odohrávalo v roku 2025. Zároveň BO3 vôbec nepokračovalo v príbehovej línii BO1 a BO2.

Predposlednou informáciou o novom diele Call of Duty je aktualizácia, ktorá sa dostala do BO3 a pridáva mapu Redwood, výstroje a kamufláž v zimnom prevedení. Tieto veci môžu potenciálne nadväzovať na Black Ops 4 v nejakom smere.

 

A tak sa dostávame ku koncu. Tým je možná výmena medzi konzolami PlayStation a Xbox, ktorou je, kto dostane nové DLC prvý. Momentálne ho už 3 roky má Playstation, ale je môžné, že táto výhoda sa vráti späť k Xboxu. Tieto špekulácie sa začali potom, čo si David Vonderhaar (šéf Treyarchu) dal na profilovú fotku Xbox Avatara. Toto je len špekulácia a myslím si, že po úspechu PlayStation a väčšou komunitou práve u nej by to bol zlý krok. Každopádne zatiaľ má práva na prvé DLC na svojej strane PlayStation a končia sa až v júni. Vtedy už budeme vedieť viac, ale dovtedy vás budeme informovať o všetkých novinkách ohľadom nadchádzajúceho dielu tejto série.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk