Novou hrdinkou v Overwatchi je Brigitte Lindholm

Novou hrdinkou v Overwatchi je Brigitte Lindholm

 

Torbjörnova dcéra bude mať v hre pozíciu support tanku so štítom.

Pred týždňom sme špekulovali o prichádzajúcom novom hrdinovi do Overwatchu, ktorého nám Blizzard postupne teasoval. Prvotný predpoklad, že pôjde o mužského hrdinu bol nesprávny a nakoniec sme sa dočkali rozšírenia rodiny v Overwatchi o ženskú predstaviteľku - Brigitte Lindholm. Pokiaľ vám niečo hovorí jej priezvisko, tak áno ide o dcéru Torbjörna, ktorú sme už mohli vidieť jednak v Overwatch komiksoch a tiež v Reinhardtovom cinematic videu Honor and Glory. 

Brigitte bude v hre veľmi podobná Reinhardtovi (keďže je de facto jeho panošom), avšak nebude mať pozíciu čistého tanku, ale bude hybridom - support tank. Brigitte, podobne ako Reinhardt má štít, avšak ten skôr slúži iba na jej ochranu, nezakryje príliš spoluhráčov. Ako primárnu zbraň má palcát, ktorý vie špeciálnou schopnosťou vymrštiť a odhodiť nepriateľa. Zároveň vie s vytaseným štítom udrieť dopredu, čo ju na malú vzdialenosť posunie a zároveň odhodí a dá stun nepriateľovi. 

Okrem ochrany spoluhráčov sa bude Brigitte zameriavať aj na liečenie. Jej schopnosť Repair Pack uzdravuje jedného spoluhráča a každé healovanie nad maximálne zdravie poskytuje dodatočný štít. Ultimátna schopnosť sa volá Rally, vďaka čomu sa pohybuje rýchlejšie a poskytuje armor svojim spoluhráčom. 

Brigitte je momentálne dostupná na PTR serveroch, v hre ju privítame v najbližších týždňoch. 

Zdroj: PC Gamer 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk