Cyberpunk 2077 je ešte ambicióznejším projektom než Witcher 3, tvrdí CD Projekt RED

Cyberpunk 2077 je ešte ambicióznejším projektom než Witcher 3, tvrdí CD Projekt RED

 

Máme sa na čo teda tešiť.

Zopár nových informácií (i keď nie konkrétnych) sme sa dozvedeli o pripravovanom novom titule z dielne CD Projekt RED - Cyberpunk 2077, na ktorý sa už všetci nesmierne tešíme. CEO Adam Kicinski na hernom semináre Pareto Securities povedal niekoľko slov na adresu futuristickej RPG hry. 

"Cyberpunk je našim novým Witcherom 3, no zároveň aj viac ambicióznejším projektom. Našim cieľom je priviesť na svet nový prestížny franchise. Pracujeme s novým, futuristickým univerzom, ktorý môže osloviť nielen RPG hráčov. Hra je detailne prepracovaná s otvoreným svetom a samozrejme s gameplayom s otvoreným koncom."

Adam Kicinski

Kicinski dodáva, že samozrejme sa zameriavajú hlavne na kvalitu. Vyjadril sa aj k téme prípadného pokračovania Zaklínača s číslovkou 4. Bohužiaľ sa ho nedočkáme, pretože Witcher bol komplexne pripravovaný ako trilógia. Avšak to ešte neznamená, že sa v CD Projekt RED nevrátia do zaklínačského univerza v inej hre.

Čo sa však týka Cyberpunk 2077, zatiaľ žiadne konkrétne informácie nemáme. Snáď sa dočkáme niečoho na tohtoročnom podujatí E3. 

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk