Tie najlepšie úspechy v Sea of Thieves budú zvečnené v hernom svete

Tie najlepšie úspechy v Sea of Thieves budú zvečnené v hernom svete

 

Do vydania Sea of Thieves ostáva ešte zopár týždňov, no už niekoľko hráčov si stihlo hru vyskúšať. Ich úspechy si všimli aj vývojári.

Vývojári zo spoločnosti Rare, ktorá stojí za Sea of Thieves, sa rozhodli zmeniť časti herného sveta aby odzrkadľovali to, čo už stihli v hre dokázať niektorí hráči. Niekedy ide o šikovné akcie, inokedy o vtipnú smrť. Jedno ale je jasné, Rare vytvára pre hru aj vďaka takémuto kroku pevnú komunitu, ktorá komunikuje priamo s autormi hry. Sea of Thieves stavia hráčov do role pirátov a hra je vlastne ich dobrodružný príbeh. A ako lepšie ukončiť svoj príbeh, než navždy zanechať odkaz v hernom svete.

Príkladom takéhoto zvečnenia úspechov je Shipwreck Island. Hráči tam môžu nájsť pomník, pred ktorým trčia zo zeme 2 kostnaté nohy. Tie symbolizujú hráča [OnE]-Falcon, ktorý zomrel v jednej hre pádom z vranieho hniezda lode viac, než akýkoľvek iný hráč.

Hráči, ktorí zomrú a zláka ich Ferry of the Damned môžu nájsť malý pomník s menom hallower1980, menom prvého hráča, ktorý sa na člne zviezol a to už po 7 minútach a 32 sekundách hry.

 

Na pieskoch oblasti Mermaid's Hideway sa povaľuje kostlivec zobrazujúci hráča ArchAngel-Aeon. Zaslúžil si to za to, že počas jednej Technical Alpha akcie strávil najviac času plávaním.

 

V krčme Drowned Rat Tavern na ostrove Plunder Outpost nájdu hráči bronzovú tabuľu s menom ZZ-DE-TOX-ZZ. Hovorí o tom, že tento hráč vypil počas svojho hrania rekordné množstvo grogu. Ostatní piráti majú čo doháňať! V krčme tiež vysí ceduľa s varovaním pred hráčom Fizzy-Fox, ktorý zneškodnil až 37 nepriateľských hráčov.

 

Takýchto odkazov je v hre samozrejme viac a tí, ktorí majú prístup k hre ich pomaly odhaľujú a ak niečo nájdu, zdieľajú to so zvyškom komunity na oficiálnych fórach hry.

Sea of Thieves vychádza na Xbox One a PC 20. marca 2018.

 

 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk