Defiance 2050 môžeme očakávať už toto leto

Defiance 2050 môžeme očakávať už toto leto

 

Spoločnosť Trion sa rozhodla pre remake pôvodného titulu Defiance z roku 2013. 

MMO strieľačka Defiance patrí medzi tie lepšie hry, čo dokazuje aj väčšinou pozitívne hodnotenie na Steame. Počet hráčov tohoto titulu nie je práve taký, aký by si vývojári predstavovali, ale pevne dúfajú, že fanúšikovia hry stále existujú a prerábku by uvítali. Defiance 2050 sa bude odohrávať 20 rokov po udalosti Arkfall, čiže po katastrofe, ktorá ukončila vojnu medzi ľuďmi a mimozemskými Votanmi. Tí totiž prišli na našu plánetu s úmyslom kolonizovať, ale bez vedomia, že sa na Zemi niekto nachádza. 

Defiance 2050 bol ohlásený len 5 rokov po vydaní pôvodného titulu, ten bol spojený aj s televíznym seriálom na Syfy. Remake pôvodného titulu sľubuje vylepšené textúry, vyššie rozlíšenia a lepší framerate. Takisto chcú vývojári prekopať herný systém, ktorý by mal byť viac akčný. Hra vznikla za pomoci hráčskej komunity, kedy autori začali načúvať fanúšikom, ktorí by radi uvítali mnohé vylepšenia. Defiance pôvodne vyšiel v roku 2013 ako platená hra a už v roku 2014 prešiel na free-to-play režim. Samotný seriál fungoval od roku 2013, ale po dvoch rokoch bol zrušený, pričom mal na konte 3 série. Trion aj naďalej pokračoval v podopore a rozširovaní príbehu prostredníctvom hry a dokonca uviedol, že update Dark Metamorphosis považuje za 4. sezónu. 

Defiance 2050 teda budeme považovať za akési ozdravenie pôvodnej hry ako skôr za pokračovanie v sérii. Skok z roku 2046 na 2050 umožňuje autorom pokračovať ďalej v príbehu, takže sa máme na čo tešiť. Hra bude pred vydaním podrobená beta testovaniu, ktoré by malo prísť niekedy v lete. Kto má o betu záujem, registrovať sa môžete tu. 

Prečítajte si našu recenziu na pôvodnú hru:

  

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk