Blizzard (pravdepodobne) odhalil ďalšieho Overwatch hrdinu

Blizzard (pravdepodobne) odhalil ďalšieho Overwatch hrdinu

 

Alebo novú mapu pre špeciálny event Uprising.

Overwatch na svojom Twitter účte dnes zverejnil ďalší z "odtajnených" súborov týkajúcich sa histórie tejto elitnej organizácie. V pár riadkovej správe sme sa dozvedeli hneď niekoľko zaujímavých informácií, ktoré pravdepodobne potvrdili príchod nového hrdinu a tiež mapu pre najbližší event Uprising. 

V krátkej správe sa spomína misia v Istanbule, v Turecku, kde sa tím 4 hrdinov postavil proti zvyškom omnického odboja. Tímu velila kapitánka Ana Amari, sprevádzaná hlavným inžinierom Torbjörnom Lindholmom, poručíkom Reinhardtom Wilhelmom a vojakom prvej triedy Emre Sarioglu. 

Práve posledný menovaný člen jednotky je veľkou neznámou pre nás a mohol by byť už spomínaným 27. hrdinom, ktorého nám riaditeľ hry Jeff Kaplan sľuboval. Okrem toho táto správa naznačuje, že počas Uprising eventu by sme mali dostať PvE brawl odohrávajúci sa práve na okraji Istanbulu so spomínanými agentami Overwatchu. 

Každopádne nie je zatiaľ nič potvrdené a nič z toho nakoniec nemusí byť pravda. Počkáme si tak na oficiálne vyhlásenie od Overwatch tímu. 

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk