Assassin's Creed: Origins dostáva New Game+ režim

Assassin's Creed: Origins dostáva New Game+ režim

 

Do Assassin's Creed: Origins včera prišlo niekoľko noviniek, ktoré spestria už aj tak bohatú hrateľnosť. 

Prvou je Discovery Tour režim, ktorý nás prevedie starovekým Egyptom. Hráč nebude rušený akýmkoľvek bojom a ani úlohami, takže si plne vychutnáme rôzne zaujímavé miesta. V podstate sa dá tento herný mód nazvať aj virtuálnym múzeom. Hru bude možné spustiť z herného menu, prípadne zo samostatnej aplikácie Discovery Tour. Z mapy si budeme môcť vybrať destináciu na preskúmanie a po prvej expedícii si zvolíme aj svoj charakter, pričom bude na výber hneď niekoľko známych postáv ako Bayek, Aya, Julis Caesar, Cleopatra a iné. 

Druhou, veľmi potešujúcou novinkou, je aj New Game+ režim. Veteráni v hre určite nahodili úsmev na tvár a pustili sa práve do tohto módu. Po jeho spustení nám zostávajú uložené pozície, všetky veci, zbrane a oblečenie, ako aj schopnsoti, XP, craftovacie materiály a nástroje a samozrejme teda aj úroveň postavy. Niektoré veci sa do hry neprenesú napr. náš status v kompetitívnych úlohách alebo level Senuovho vnímania. Reset dostanú aj aktivity ako napr. Trials of the Gods alebo Hippodrome a budeme si ich musieť odomknúť postupom v hre. Celý tento mód spočíva vo výzve v podobe zvýšenej obtiažnosti. Takže Easy mód prejde na Normal a zas Normal na Hard. Škála levelu nepriateľov je nastavená defaultne, ale je možnosť ju vypnúť. Čo je dôležité spomenúť je fakt, že Ubisoft si pre hráčov, ktorí prejdú hru v režime New Game+, pripravil jedinečnú odmenu. Je to však prekvapenie a tvorcovia teda neuviedli o čo pôjde. 

27. februára sa hráči môžu tešiť na ďalší prídavok do hry v podobe nového questu, Lights Among the Dunes, ktorý bude slúžiť ako úvod pre druhé DLC The Cures of the Pharaohs, ktoré si zahráme už 6. marca. 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk