Stiahnite si Plants vs. Zombies Game of the Year edíciu zdarma na Origine

Stiahnite si Plants vs. Zombies Game of the Year edíciu zdarma na Origine

 Plants vs Zombies je hra stará až 8 rokov, no stále je medzi hráčmi veľmi obľúbená.

Keď hľadáte skvelú hru na odreagovanie, určite musíte vyskúšať starú EA klasiku zvanú Plants vs. Zombies, tá je práve teraz v akcii úplne zadarmo na Origine dokonca v Game of the Year edícii.

V tower defense hre Plants vs. Zombies bojujete proti armáde zombíkov, ktorí majú divnú potrebu zjesť váš mozog. Ale čím proti ním bojujete ? Keďže je hra skôr zameraná pre deti, tak tam nenájdete žiadne zbrane, ale iba obyčajné rastliny. Okrem toho tam máte obrovský počet levelov a viacero druhov zombíkov. Aj keď tento nápad pôsobí trochu detsky, medzi mainstream hráčmi to spravilo veľký „BOOM. “ Pred nedávnom hra dovŕšila vek 8 rokov, čo je síce ťažko uveriteľné, no za tú dobu na ňu vyšlo množstvo patchov, je graficky výborne spracovaná, ale čo je najdôležitejšie, stále vie zabaviť tisíce hráčov, za čo vývojárom Popcapu patrí veľký rešpekt.

Ak máte o hru záujem, jednoducho choďte na domovskú stránku Originu, vyberte si hru a kliknite na voľbu „Add to Game Library, “ potom už iba stlačíte tlačidlo „Download.“ Hra zaberá približne 200MB, čo je na dnešné pomery celkom málo. Je potrebné podotknúť, že ak nemáte Origin účet, budete sa musieť najprv zaregistrovať.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk