Do Hearthstone mieri Hallow's End, prinesie so sebou špeciálnu Arénu

Do Hearthstone mieri Hallow's End, prinesie so sebou špeciálnu Arénu

Balíčky zdarma, špeciálne emotes a tiež nový brawl, na to všetko sa môžete tešiť od 24. októbra. 

Halloween v Amerike sa už blíži a Blizzard nám postupne vo všetkých svojich hrách servíruje špeciálne eventy. Po Heroes of the Storm a Overwatch sa toho svojho dočká aj Hearthstone. Od budúceho týždňa - 24. októbra - štartuje Hallow's End udalosť a prináša so sebou hneď niekoľko noviniek.

Tou prvou je špeciálna Aréna, kde si budeme môcť zahrať s duálnym hrdinom, to znamená, že si pri výbere hrdinu najskôr vyberieme triedu a potom rozdielnu heroic power. Takže môžete mať napr. Jainu, ktorá bude mať Anduinovu schopnosť liečiť. Následne si budete vyberať z kariet dostupných pre obe triedy (+neutrálne karty samozrejme). 

Každý hrdina sa počas eventu oblečie do špeciálneho kostýmu. Navyše v tavern brawle budeme bojovať proti Bezhlavému jazdcovi so špecifickou schopnosťou. 

Počas Hallow's End môžete získať aj balíčky kariet zadarmo. Stačí sa prihlásiť do hry počas týždňa medzi 24. a 30. októbrom a získate jeden balíček Whispers of the Old Gods a voľný Aréna ticket. Keď prídete do hry počas týždňa 31. október až 5. november, dostanete zadarmo balíček z novej expanzie Knight of the Frozen Throne a tiež voľný Aréna ticket.

Akcia v Hearthstone potrvá do 6. novembra. 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk