Do Heroes of the Storm mieria dvaja Overwatch hrdinovia spolu s novou mapou

Do Heroes of the Storm mieria dvaja Overwatch hrdinovia spolu s novou mapou

 

Druhá Overwatch mapa v HotS ponesie názov Volskaya Foundry a prinesie so sebou aj veľké množstvo kozmetických predmetov.

Heroes of the Storm privíta ďalších dvoch Overwatch hrdinov, ktorí do hry prídu spolu s druhou OW mapou. Junkrat a Ana sa pridajú k 5 Overwatch postavám, ktoré už prišli do Nexu. Podrobnosti ku schopnostiam Junkrata a Any ešte neboli zverejnené, avšak môžeme predpokladať, že budú podobné alebo rovnaké ako v Overwatch. Ana teda nastúpi na pozíciu healera a Junkrat bude zrejme ranged assassin alebo specialist. 

Zaujímavejšiou je však nová mapa Volskaya Foundry, ktorá je druhou Overwatch mapou prerobenou pre potreby Heroes of the Storm. V podstate ide o mapu podobnú Dragon Shire, kde sa tímy budú snažiť získať určité body a odomknúť pre seba robota zvaného Triglav Protector. Ten potrebuje minimálne jedného pilota, ktorý po "nasadnutí" do mecha bude ovládať jeho pohyb a support schopnosti. Ideálne bude, ak do neho nasadne aj druhý hráč, ktorý bude ovládať jeho ničivé zbrane. Ide teda o unikátny objective, ktorý v rukách skúsených hráčov dokáže narobiť nepriateľskému tímu veľké problémy.

Na mape budú samozrejme aj mercenary camps, konkrétne dva siege kempy, dva turret kempy a jeden support kemp. Volskaya Foundry sa zatiaľ javí ako veľmi zaujímavá a zábavná mapa, ktorá by mohla v HotS vydržať dlhšie ako prvá Overwatch mapa. Hanamura je totiž momentálne stiahnutá z rotácie kvôli prerábaniu. 

Overwatch novinky so sebou prinesú aj nové skiny pre starších hrdinov, ako napríklad Commandant Varian alebo D.Va v Deathwing verzií. Presný dátum príchodu do Nexu ešte nie je známy. 

Zdroj: YouTube

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk