Heroes of the Storm onedlho ovládne ďalší StarCraft hrdina - Alexei Stukov

Heroes of the Storm onedlho ovládne ďalší StarCraft hrdina - Alexei Stukov

 

Admirál zaujme v Nexe prekvapivo úlohu zerg supporta.

Fanúšikovia hry StarCraft určite dobre poznajú postavu vice-admirála Alexei Stukova, ktorého sme mohli vidieť (a za neho hrať) v oboch Starcraft hrách. Stukov bol zavraždený Samirom Duranom a neskôr privedený späť k životu cez zerg infikáciu. V Starcraft II sa pridal ku Kerrigan, aby pomohol zabiť práve toho “muža” zodpovedného za jeho smrť.

Stukov teraz prichádza do Nexu a zaujme pozíciu supporta.

V Heroes of the Storm bude Stukov liečiť svojich spojencov prostredníctvom prvej schopnosti Healing Pathogen(Q). Liečivé patogény sa môžu rozšíriť medzi spoluhráčov a poskytujú 240 bodov obnovy za 4,5 sekundy. Každých 0,75 sekundy sa patogén môže rozniesť aj na ďalších spojencov, avšak na každého iba raz.

Weighted Pustule(W) je schopnosťou na väčšiu vzdialenosť. Stukov vystrelí patogény na nepriateľov stojacich v jednej línií. Tie dajú 20 poškodenia a spomalia postavu o 5%, respektíve o 50% po 3 sekundách od zoslania. Ďalších 80 bodov poškodenia utrpí nepriateľ po uplynutí alebo odstránení “víru”.

Účinky prvých dvoch patogénov sa dajú okamžite znásobiť prostredníctvom traitu Bio-Kill Switch (D). Stlačením tlačidla odpálite všetky Stukovove vírusy, ktoré buď uzdravia spojenca o 500 HP alebo dajú nepriateľovi 100 damage a spomalia ho o 70% na 2 sekundy.

Lurking Arm (E) je ďalšou veľmi zaujímavo vyzerajúcou schopnosťou. Na mieste určenia sa vytvorí oblasť, ktoré udeľuje 144 poškodenia za sekundu hrdinom a o 50% menšie poškodenie ne-hrdinským postavám. Tento spell trvá, až dokým nie je prerušený a nestojí žiadnu manu pri zosielaní.

Stukovove ultimátne schopnosti budú určite dobre využiteľné v Nexe, hlavne prvá z nich pod názvom Massive Shove. Stukov pri nej “natiahne” svoju zergovskú ruku a odstrčí od seba prvého nepriateľa, ktorého sa dotkne. Tento posun môže byť aj cez celú mapu, skončí sa až vtedy, keď nepriateľ narazí do prekážky v terénne. Pri náraze utrpí 200 poškodenia; Stukov má počas spellu veľké množstvo armoru.

Druhá ultimátka Flailing Swipe je dobrá na “upratanie” línií. Stukov tri krát pre sebou máchne svojou zerg rukou počas 1,75 sekundy, pričom uštedrí 50 poškodenia nepriateľom a odhodí ich preč. Každé mávnutie je väčšie ako to predošlé.

Stukov teda ponúka skutočne úžasné schopnosti a bude jedným z najlepších healerov v hre, pokiaľ bude chodiť aspoň s dvoma spoluhráčmi. Vďaka niektorým talentom sa totiž jeho Healing Pathogen môže šíriť medzi spojencami a ním donekonečna.

Stukov príde do Heroes of the Storm už čoskoro.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk