Brain Blessed prepožičal svoj hlas šialenému vedcovi v hre Kingdom Come: Deliverance

Brain Blessed prepožičal svoj hlas šialenému vedcovi v hre Kingdom Come: Deliverance

 

80-ročný herec si v tejto očakávanej českej hre zahrá Lorda Konrada Kyesera.

Všetci už netrpezlivo očakávame vydanie titulu Kingdom Come: Deliverance z dielne Warhorse Studios. V najnovšom videu od vývojárov si môžeme pozrieť rozhovor s Brianom Blessed, ktorý v hre prepožičal hlas šialenému vedcovi Lordovi Konradovi Kyeserovi.

Ak náhodou neviete, kto Brian Blessed vlastne je, ide o anglického herca, ktorého môžete poznať hlavne z filmov Robin Hood: Prince of Thieves (Lord Locksley), či Star Wars: Phantom Menace (Boss Nass). Okrem toho jeho hlas zaznel v mnohých známych hrách - Rome Total War: Alexander, Kingdom Hearts, LEGO Dimensions a iné.

Blessed vo videu hovorí o sebe, o tom ako si zrejme všetci v Anglicku myslia, že je šialený. Za to vraj najviac môže fakt, že ako 64-ročný pokoril Mount Everest bez kyslíkového prístroja. Brian má momentálne 80 rokov (a vôbec na to nevyzerá).

V ďalšej časti videa chváli pripravovanú hru.

“Scenár je brilantný, je úžasne napísaný. Je zaujímavé si zahrať tzv. šialeného vedca. Vždy sa zaujímam o tvorbu nových vecí a som rád na mieste, kde ľudia vytvárajú niečo nové. Považujem každé dobrodrúžstvo za Mount Everest. A tiež vnímam tento projekt ako Mount Everest."

Brian Blessed

Kingdom Come: Deliverance ešte nemá definitívny dátum vydania, no malo by to byť už tento rok.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk