Rogue Trooper: Redux teaser predstavuje vylepšeného GI

Rogue Trooper: Redux teaser predstavuje vylepšeného GI

Legendárny modrý vojak z hry Rogue Trooper sa k nám vracia v oveľa vyššej kvalite.

HD remastrovaná edícia legendárnej, no podľa môjho úsudku nie príliš známej hry Rogue Trooper, sa k nám blíži. Rebellion, štúdio stojace za hrami, ako je napríklad séria Sniper Elite, nám v marci tohto roku konečne oznámilo remastered verziu tejto úžasnej hry.

Ide o strieľačku z pohľadu tretej osoby založenú na komiksoch z roku 2000. Hlavná postava Rogue Trooper je „genetický pešiak“, skrátene GI. Bol vyrobený len pre vojenské konflikty, pretože jeho schopnosti boli úžasné. Je imúnny voči toxínom, chorobám a prírodným katastrofám. K tomuto všetkému absolvoval tréning, ktorý začal, keď sa narodil, čiže má taktiež pokročilé bojové schopnosti, ktoré z neho robia smrtiaceho bojovníka. Akoby toho nebolo už teraz málo, je posledný svojho druhu, pretože ostatní GI boli zavraždení behom Quartz Zone Masakru, čo ho donútilo k zorganizovaniu pomsty voči ľuďom, ktorí sú zodpovední za vraždu padlých GI bojovníkov. Nosí so sebou čipy svojich štyroch padlých priateľov, ktorí umreli po jeho boku. Tí mu v boji a aj mimo akcie radia, ako má postupovať ďalej.

Čo sa týka Redux edície, ide len o prerobenie základnej hry do lepšej kvality. Zatiaľ bol ohlásený iba GI. Ale čo môžeme s istotou potvrdiť, stále je to ten istý Rogue Trooper (modrý chlapík stvorený pre vojnu, hľadajúci pomstu za svojich padlých GI). Už vyšlo aj video, kde bol ukázaný model prerobeného Rogue Troopera a oproti starému vyzerá oveľa lepšie.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk