Trailery na hru Sea Of Thieves nám ukážu bitky lodí, prieskumy a kostlivcov

Trailery na hru Sea Of Thieves nám ukážu bitky lodí, prieskumy a kostlivcov

 

Stále nevieme o dátume vydania.

Táto MMO hra nazývaná Sea of Thieves má vyjsť tento rok a stále nevieme kedy, aj keď sme už na YouTube videli, ako ju developeri hrajú. Má disponovať otvoreným svetom a online co-op bitkami proti pirátom. Doteraz ju väčšina hráčov ignorovala a ja som nebol iný. No po tom, ako na YouTube unikli gameplaye vývojárov a členov Insider Programme, sa zo Sea of Thieves stala hra, ktorú si musíme zahrať. Môžete si pozrieť tri videá, ktoré vám presnejšie ukážu, čo v hre môžete robiť a aké možnosti vám ponúka.

V prvom videu ste mohli vidieť trochu akcie a ničenia pirátskych lodí. Vo videu číslo 2 autori radšej skúšali hľadať nejaké poklady a trochu sa po mori iba plavili a preskúmavali okolie, než aby išli bojovať proti pirátom a iným nepriateľom. V treťom videu šlo v podstate o to isté. Celkovo hra na hráča pôsobí zaujímavo a obsahuje aj nejaké tie komické momenty.

V treťom traileri obsahoval co-op tím aj hlavu spoločnosti Xbox Phila Spencera, ktorý sa niekoľko krát pokúšal strieľať na neobrneného, plávajúceho námorníka. Jediná vec, čo zatiaľ o hre nevieme, je dátum vydania (aj keď sa predpokladá, že vyjde ešte v prvej polovici tohto roka). Sea of Thieves bude Play Anywhere hra pre počítač a Xbox One.

Zdroj: PCGamer, SeaOfThieves

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk