Na bojiskách v Heroes of the Storm začala Nexus Challange 2.0

Na bojiskách v Heroes of the Storm začala Nexus Challange 2.0

 

Nexus Challange je späť a s touto výzvou, ktorá spája 2 Blizzard hry, prichádza možnosť odomknúť si bonusy nielen v Heroes of the Storm, ale aj v Overwatch.

Nexus Challange 2.0 začína pri príležitosti vydania Heroes of the Storm 2.0. Každý týždeň bude otvorený nový quest a všetky questy ostanú otvorené až do 22. mája, kedy udalosť skončí. Odmeny je možné odomknúť aj pre konzolovú verziu Overwatch, stačí si prepojiť Heroes Blizzard účet s Overwatch účtom na Battle.net v záložke Account Managment > Security Options > Connected Accounts.

Quest 1 u nás začal 26. 04. a pre jeho splnenie je potrebné zahrať s niekým z herného zoznamu priateľov 5 hier v režime Versus A.I., Quick Match, Unranked alebo Ranked. Rovnaká podmienka platí aj pre nasledujúce úlohy, stačí zahrať 5 hier s kamarátom a odmeny sú vaše. Heroes of the Storm odmenami je Orochi Hovercycle Mount v 6 farbách, Oni Genji Warbanner, Oni Spray a Oni Genji Portrait. V Overwatch si týmto questom odomknete Oni Genji skin, ikonku a sprej.

Quest 2 začína 1. 5. a ak ho chcete splniť, musíte mať ukončený Quest 1. HotS odmenou je mount Busan Police Hovercycle a v Overwatch dostanete skin Officer D.Va.

Quest 3 sa sprístupní 8. 5. po tom, ako splníte Quest 2. V HotS za neho dostanete Overwatch Nexagon mounta, Officer D.Va Banner, Badge Spray a Officer D.Va Portrait. V Overwatch za neho budete mať Officer D.Va sprej a ikonku.

Posledný Quest 4 budete môcť plniť od 15. 5. a jeho odmeny sú najviac náhodné, no zároveň môžu najviac potešiť. V Heroes of the Storm za neho dostanete 10 loot chests, v Overwatch 10 loot boxo

 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk