Odomknite si Heroes of the Storm hrdinov s novými megabalíčkami

Odomknite si Heroes of the Storm hrdinov s novými megabalíčkami

 

Či už hrávate Heroes of the Storm pravidelne, čakáte na HotS 2.0 alebo ste ešte hre nedali šancu, nové Megabundles sú ideálna príležitosť ako si zadarmo môžete odomknúť hromadu herných postáv.

Dostupné budú rôzne 4 balíky a každý bude obsahovať 20 hrdinov určitej tematiky. Najlepšie na tom celom je, že ich odomknutie bude zadarmo, nevýhodou je na druhej strane to, že každý hráč si bude môcť odomknúť iba jeden Mega Bundle.

Každý, kto sa prihlási do hry po vydaní Heroes of the Storm 2.0, teda po 25. apríli, dostane 100 gemov. Tie sa následne dajú použiť na odomknutie jedného z balíkov a ostatné potom zmiznú z ponuky. Mega Bundles budú dostupné iba do 22. mája, čiže si treba dať pozor a túto jedinečnú akciu nepremeškať.

Assassin Mega Bundle bude zameraná na hrdinov, ktorí ničia všetko okolo seba, či už útokmi zo zbraní alebo mágiou. Support & Specialist Bundle je pre hráčov, ktorí radi plnia podpornú rolu v tímových hrách a prostredníctvom špeciálnych schopností budú udržiavať spoluhráčov nažive a zvyšovať ich silu v súbojoch. Tanks & Bruisers Bundle je pre tých, ktorí sú radi v strede akcie a nevadí im schytať zopár rán, pričom ich veľmi radi vrátia späť. Flex Bundle je pre tých, ktorí sa nechcú špecifikovať na žiadnu zo spomenutých rolí, alebo nemajú s hrou vôbec žiadne skúsenosti. Nájdete tu hrdinov z každej oblasti hry, či už ide o Warriorov, Specialistov, Supportov alebo Assassinov. Podrobný popis toho, čo jednotlivé balíky obsahujú môžete nájsť na oficiálnej stránke venovanej Heroes of the Storm Mega Bundles.

 

Zdroj: 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk