EA prináša prvé detaily o Star Wars: Battlefront II

EA prináša prvé detaily o Star Wars: Battlefront II

Let the Force be with You!

EA na svojich stránkach zverejnilo niekoľko zaujímavých informácií, z ktorých hlavne tie týkajúce sa príbehovej kampani znejú vzrušujúco Tá bude oproti predchádzajúcej časti azda tou najväčšou novinkou a zameria sa na postavu menom Iden Version, veliteľku jednotky Inferno patriacu pod Galaktické impérium. Bude to príbeh o odplate, zrade a pomste zaberajúci časový úsek 30 rokov.

Multiplayer sa dočká rozšírenia a vylepšení. Jeho náplň bude obsahovať ikonické miesta a postavy zo všetkých známych ér univerza Star Wars. Boje pojmú až 40 hráčov a ponúknu pestrú paletu od pozemných bojov až po využívanie dopravných prostriedkov. Vrátia sa tie najkultovejšie postavy ako napríklad Kylo Ren, Rey, Darth Maul, či Yoda, ktoré svojimi schopnosťami budú môcť zmeniť priebeh zápasov. EA vyslyšalo názory hráčov a konečne prináša aj vesmírne boje, ktoré si budú môcť vychutnávať až 24 hráči.  Nebude chýbať Millenium Falcon a ani X-wing.

Pozrite si oficiálny trailer!

Hráči si budú môcť zahrať aj v split-screene (dvaja hráči, offline mód), pričom táto možnosť bude dostupná len na PlayStation 4 a Xbox One. Multiplayer ponúkne mnoho upgradov, ciest ako zveľadiť svoje postavy, skillov a schopností, proste všetko, čo od moderného multiplayeru očakávate. Na záver tvorcovia ponúkajú predobjednávkový bonus v podobe špeciálnych vecí Star Wars: The Last Jedi, ktorý zároveň umožní vlastníkom hrať hru o niečo skôr pred zvyškom sveta.

Star Wars: Battlefront II vychádza 17. novembra 2017 na PC, PS4 a XONE.

Zdroj: EA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk