Do League of Legends príde hneď dvojica nových hrdinov

Do League of Legends príde hneď dvojica nových hrdinov

League of legends privíta nie jedného, ale hneď dvoch nových hrdinov, ktorí budú môcť spoločne v boji dosiahnuť toho oveľa viac.

Do hry prichádza Rakan (známy ako miláčik publika) a Xayah (zas známa ako rebelka). Rakan má byť podľa slov tvorcov extrémne pohyblivou podporou, ktorej prednosť bude rýchlo sa vrhať do akcie a zasa späť a narušovať tak nepriateľské akcie. K tomu sa pripojí možnosť buffovať spojencov pomocou rôznych štítov a liečení. Na druhú stranu Xayah bude veľmi dobrým ADC, schopné ihneď zo začiatku bez problémov zaútočiť. Naviac bude disponovať zaujímavou ultimátnou schopnosťou, ktorá ju spraví na krátku dobu nezamieriteľnou.

Vývojári z Riot Games naviac tvrdia, že dvojici nových hrdinov to spoločne pôjde oveľa lepšie, najmä vďaka tomu, že sa budú svojimi schopnosťami veľmi dobre dopĺňať. Do toho budú mať výnimočnú schopnosť pod názvom "Skok milencov". Pokiaľ Rakan, alebo Xayah spustia návrat (B - back), druhý z dvojice sa môže k svojmu partnerovi pripojiť a spoločne sa vrátia na základňu.

"Návrat milencov" v celej svojej kráse:

Ona bojuje pretože má dôvod. On bojuje pre ňu.

Stiahnite si "wallpapery" vo FULL HD rozlíšení priamo tu dole, alebo v 4K rozlíšení na stránke hry League of Legends:

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk