Amazonka Cassia je ďalšou hrdinkou, ktorá mieri do Heroes of the Storm

Amazonka Cassia je ďalšou hrdinkou, ktorá mieri do Heroes of the Storm

Tentokrát dostaneme postavu z Diablo univerza, ktorá bude mať pozíciu ranged assassin.

Po roztomilom špecialistovi Probiovi zo StarCraftu mieri do Heroes of the Storm Amazonka Cassia z hry Diablo 2. A akú inú pozíciu by mohla v Nexe zastávať ako ranged assassin.

Cassia musí byť neustále v pohybe, pretože iba vtedy sa aktivuje jej trait Avoidance. Dokým sa hýbe (bez mounta), dostáva o 65% menšie poškodenie, ako keď stojí na mieste. Preto dobrým counterom pre ňu bude precízne naplánovaný stun (od Uthera alebo Muradina) či root (od Malfuriona).

Jej Q schopnosť – Lightning Fury – je vlastne vrh oštepom. Ten sa po zásahu prvého hrdinu rozdelí na dva blesky, ktoré prejdú nepriateľmi stojacimi v ich ceste.

Blinding Light (W) privolá záblesk svetla z nebies a oslepí nepriateľov stojacich v jeho okruhu. Navyše Cassia pasívna rozdáva o 15% viac poškodenia oslepením protivníkom.

Pri použití tretej schopnosti – Fend (E) – Cassia prudko zaútočí na nepriateľa (charge) a potom 1,5 sekundy rýchlo útočí oštepom na súperov v mieste spellu. Fend dáva o 50% menší damage minionom a žoldnierom.

Prvá ultimátka sa volá Ball Lightning a je presne tým, o čom hovorí jej názov – guľovým bleskom. Pri jeho zoslaní skáče blesk z nepriateľa na nepriateľa. Každý úder súperov poškodzuje.

Valkyrie je druhou ultimátnou schopnosťou. Cassia privolá Valkýru. Tá uháňa späť k Amazonke, pričom dá stun prvému nepriateľovi, s ktorým sa stretne, prinesie ho ku Casii a ostatných hrdinov vyhodí z cesty.

Cassia prichádza do testovania spolu s Heroes 2.0 betou, avšak očakáva sa, že sa v Nexe objaví ešte pred implementovaním nových zmien.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk