Pri príležitosti 2. výročia od vydania prichádzajú do Heroes of the Storm veľké zmeny

Pri príležitosti 2. výročia od vydania prichádzajú do Heroes of the Storm veľké zmeny

Heroes 2.0 prinesú loot boxy, upraví sa aj levelovanie postáv a hráčov.

Verte či neverte, hra Heroes of the Storm oslavuje už 2 roky a pri tejto príležitosti prišli vývojári s mnohými výraznými zmenami.

Heroes of the Storm 2.0, ako nazval prichádzajúcu verziu hry riaditeľ hry Alan Dabiri, sa veľmi zmenila od svojho vydania. Predstavila nám jedinečných hrdinov ako Cho’Gall, Ragnaros, zaujímavé herné módy a mapy plus kopec kozmetických predmetov.

Ďalší rok existencie HoS bude v znamení výraznej úpravy systému levelovania. Doteraz bola najvyššia úroveň pre hráča level 40, a pre hrdinu level 20. Po novom maximálna úroveň nebude existovať a level hráča bude súčtom levelov všetkých postáv. Vždy keď vylepšíte svojho hrdinu o jeden stupienok, vylepší sa aj váš level.

Okrem toho budeme dostávať odmeny v podobe loot boxov. Podľa levelu, ktorý s postavou dosiahnete, dostanete buď obyčajný, rare alebo epický loot box, kde môžete nájsť kozmetické predmety (aj epické). Pri dosiahnutí určitého míľniku pri leveli hrdinu dostaneme ďalší loot box, v ktorom sa bude nachádzať minimálne 1 predmet patriaci tomu hrdinovi.

Zisk XP bodov bude taktiež upravený. Skúsenostné body budeme získavať pre hrdinov oveľa rýchlejšie a nebude ich treba až tak veľa na dosiahnutie nových úrovní.

Čo sa týka samotných boxov, budú obsahovať predmety rôznej kvality – od obyčajných, cez rare, epic až po legendary. A čo vlastne pri ich otvorení dostaneme? Budú to súčasné aj nové predmety s možnosťou získania samotných hrdinov – skiny, mounty, bannery, portréty, voice line, emoji, announcer, spreje.

Do hry pribudnú dve nové platobné meny. Zlato budeme získavať za zápasy a levelovanie a stále bude slúžiť na odomknutie nových postáv. Shardy sú body získané za duplikáty predmetov a používané na tvorbu ďalších predmetov. Gems (drahokamy) budú teraz primárnym platidlom v obchode a môžeme ich občas získať za levelovanie.

Všetky predmety nájdeme v našej vlastnej zbierke, kde si ich môžeme meniť podľa ľubovôle. Farebné verzie skinu sa budú dať vytvoriť za shardy alebo získať z loot boxu. Pri svojich obľúbených hrdinoch si môžete uložiť až 3 prednastavené „výstroje“ – teda kombinácia skin, mount, voice line, announcer a banner.

Do HoS mieri aj nová hrdinka, amazonka Cassia z Diabla, avšak jej venujeme samostatný článok.

Heroes of the Storm 2.0 si môžete vyskúšať už dnes, vďaka beta verzií (teda zrejme PTR). Do budúcna nás čaká veľa noviniek, celý plán obsahu si môžete pozrieť na oficiálnom webe.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk