Legion patch 7.2 otvorí Sargerasovu hrobku

Legion patch 7.2 otvorí Sargerasovu hrobku

Hráči si ešte stále užívajú raidovanie v Nightholde, no pomaly sa k nám blíži ďalšia kapitola sveta World of Warcraft. Pripravuje sa finálny boj proti Légii a potiahne sa až na samotný Argus.

Na Argus sa hráči nedostanú už v patchi 7.2, no začnú sa veľké prípravy spojené s touto cestou, predovšetkým súboj s démonickými silami v Sargerasovej hrobke. Nepôjde iba o raid, ktorý sa otvorí niekoľko týždňov po patchi, ale aj o nový obsah v prostredí Broken Shore.

Vo svete sa objaví množstvo nových elitných nepriateľov a 4 zóny budú pod pravidelnými útokmi Légie. Hráči ich budú musieť obraňovať prostredníctvom špeciálnych world questov, ktoré budú dostupné nielen pre tých najsilnejších. Pridať sa k nim budú môcť aj hráči, ktorí ešte iba levelujú svoju postavu. Ku questom sa neskôr pridajú aj scenáre pre 3 hráčov. Velen dostane svoj priestor v Sargerasovej hrobke, kde ho bude čakať Kil'jaeden, no ešte nejaký čas potrvá, kým sa bude môcť vrátiť na svoj domovský svet.

Nebudú chýbať ani nové podoby artefatkov, ktoré je možné začať odomykať ihneď po vydaní patchu. Jedinou podmienkou je odomknutie všetkých traits, ktoré artefakt má. Popri zbraniach hráči budú môcť pracovať na špeciálnych class mountoch, medzi ktorými sú draci, elementáli a iné exotické stvorenia.

Jedným z najzaujímavejších noviniek je ale možnosť lietania. Jeho odomknutie bude trvať niekoľko týždňov, no malo by byť celkovo rýchlejšie než vo Warlords of Dreanor. Jednou z podmienok získania lietania bude Revered úroveň reputácie s novou frakciou.

Patch 7.2 bude do hry pridaný budúcu stredu, 29. 03., po reštarte serverov.

 

 

 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk