Heroes of the Storm onedlho privíta veľmi zaujímavého nového hrdinu

Heroes of the Storm onedlho privíta veľmi zaujímavého nového hrdinu

Zoznámte sa s Probiom, usilovným Protoss dronom, ktorý je roztomilý a nebezpečný zároveň.

Po tom, ako sa do Heroes of the Storm pridal support Lúcio, sme čakali, kto bude mať tú česť sa stať ďalším hrdinom v tejto hre. Blizzard však prekvapil všetkých svojich fanúšikov. Novým prírastkom do HotS bude totiž to Probius, roztomilý dron.

Hráči StarCraftu vedia, že probe je základná protosská budovateľská jednotka. Preto neprekvapí, že Probius bude mať v Heroes of the Storm pozíciu špecialistu, buildera. Jeho trait má názov Warp in Pylon a robí to isté, čo v StarCrafte, povolá pylóny. Tie odhaľujú určitú oblasť a iba v ich blízkosti si môže Probius doplniť manu.

Disruption Pulse je Probiovou Q schopnosťou. Malý dron vystrelí dopredu energiu, ktorá spôsobí 150 bodov zranenia všetkým nepriateľom, cez ktorých prejde. Ak zasiahne centrum Warp Riftu (ďalšej schopnosti), tak exploduje a spôsobí ešte väčšie poškodenie.

W abilitou je spomínaný Warp Rift. Probius otvorí nestabilnú trhlinu, ktorá spomaľuje nepriateľov o 20% a trvá 9 sekúnd.

Posledná obyčajná schopnosť Probia (E) sa volá Photon Cannon. Ako názov napovedá, Probius privolá fotónové kanóny, ktoré dávajú 95 damage za sekundu. Vydržia 11 sekúnd. Musia byť však umiestnené v okolí pylónu, aby boli aktivované.

Prvá ultimátna schopnosť – Pylon Overcharge – zvýši veľkosť silových polí pylónov a umožní im útočiť na nepriateľov na 10 sekúnd. Pylóny dávajú 110 poškodenia za sekundu a získajú permanentný štít o veľkosti polovice ich zdravia.

Druhá ultimátka – Null Gate – vytvorí bariéru negatívnej energie, ktorá trvá 4 sekundy. Spôsobí poškodenie 64 bodov za sekundu všetkým nepriateľom, ktorí cez ňu prejdú a spomalí ich o 80%, dokým sú s ňou v kontakte.

Probiove schopnosti v akcií si môžete pozrieť v In Development videu, kde okrem tohto zaujímavého hrdinu uvidíte aj nového mounta prichádzajúceho do HotS – Epic Elemental Stag Mount.

Zdroj: battle.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk