RPG fantasy adventúra Narborion Saga prichádza v marci na Steam!

RPG fantasy adventúra Narborion Saga prichádza v marci na Steam!

Posun z mobilu a tabletu na PC je pre niektoré hry fantáziou, no pre túto RPG fantasy adventúru nie. 

Fanušíkovia Toma Pollaka a jeho fantasy príbehov sa môžu tešiť, pretože indie developer Liber Primus Games dnes potvrdil, že adventúra Narborion Saga bude dostupná na Steame už v Marci! Ide pritom o úplne novú interpretáciu hry, odlišnú od mobilnej verzie vydanej v Decembri 2014.

Narborian Saga je epickým fantasy príbehom napísaným Dr. Tomom Pollakom, ktorý je profesionálnym novelistom a pôvodným editorom magazínu Dragon. Hra chce vtiahnúť hráča do sveta RPG fantázie cez tri hlavné questy v rámci jedného príbehu. Hráči budú môcť rozhodovať o osude hrdinu dynamickými a nelineárnymi príbehmi pri objavovaní podzemných chodieb a žalárov. 

Príbeh začína questom nájsť a obnoviť kaplnku starodávnej bohyne a premôcť vládcu upírov, Lorda Malbora, ktorý je posluhovačom boha smrti a mágie. Druhý quest "Boh orkov" núti hráča ponoriť sa do hĺbky temných síl, aby objavil sprisahanie vodcov s mysterióznym novým bohom orkov. Tretí quest "Bažina tisícich ciest" ešte viac testuje hráča v adventúre do bezbrežného jazera, aby pri hľadaní dôležitého artefaktu zabil starodávneho Wyrma.

Hra bude oproti doterajšej mobilnej verzi obohatená viacerými zbraňami, PVP súbojmi a schopnosť učiť sa kúzla bude mať veľký dopad na vývoj osobných zručností. Samozrejme nebude chýbať nový vizuálny vzhľad a kapitoly sa už nebudú zjavovať po sebe ako v tradičnom gamebooku, ale budú rozhodené na mape. Bojisko už nebude iba prázdne pole ako doteraz, ale bude obohatené stromami, kermi, stĺpmi a inými objektami, ktoré budú zohrávať úlohu aj v samotnom priebehu boja. 

Ďalšie informácie budú prezradené vo Februári, takže sa je na čo tešiť.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk