Humble Assassin’s Creed Bundle

Humble Assassin’s Creed Bundle

 

V najbližších dňoch vás môže pri srdci hriať dobrý skutok aj výhodná kúpa. Dokonca naraz. Je tu nový Humble Bundle!


Za dobrovoľný príspevok (1$ a viac) si môžete kúpiť „bundle“, teda balíček, obsahujúci prvý Assasin's Creed a celú sériu Assassin's Creed Chronicles, ktorá obsahuje tri hry. Táto séria vás zavedie do Indie, Číny a Ruska. Gameplay aj celkové prevedenie je trošku iné, než sme u AC hier zvyknutí, avšak za 1$ (čo je okolo 96 centov) to stojí za skúšku. Tiež dostanete 10% zľavu na Humble Monthly.

Ak sa rozhodnete prispieť okolo 7.31$ (okolo 7.04€), dostanete k predchádzajúcim hrám aj Assassin's Creed Liberation HD, Assassin's Creed III + Tyranny of King Washington: The Infamy (DLC) a Deluxe edition Assassin's Creed II.

Za mimoriadnu štedrosť, 15$ (okolo 14.44€) a viac, budete mať v Humble bundle aj Assassin's Creed Unity a Assassin's Creed Brotherhood.
Celkovo má balíček cenu 177$ a kódy, ktoré dostanete, si uplatníte na Uplay.

Pri Humble bundle sa nejedná prvotne o akciu alebo výpredaj, aj keď zľavy určite potešia, ale o pomoc charite. Ak sa rozhodnete prispieť, môžete si vybrať, kam vaše peniaze pôjdu – Ubisoftu, CéKeDuBonheur cez Tides Foundation (zaoberajú sa pomocou chorým; sídlia vo Francúzsku) alebo The Pablove Foundation cez PayPal Giving Fund (pomáhajú deťom s rakovinou; sídlia v USA). Prípadne máte možnosť cez PayPal Giving Fund prispieť aj neziskovej organizácii podľa vášho výberu.

Ak viete o niekom, koho by kolekcia hier Assassin's Creed potešila, Humble bundle sa dá darovať aj ako darček. Zaplatiť môžete kartou, cez PazPal a cez Amazon.

 

Ak máte záujem, klikajte sem: Humble Assassin’s Creed Bundle

 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk