Arcade mód prináša do Overwatch nové spôsoby hrania

Arcade mód prináša do Overwatch nové spôsoby hrania

 

Je to tu a hráči Overwatch sa konečne dočkali nového patchu. Môžu tak hrať za veľmi dlho očakávanú Sombru. Popri nej sa ale hra dočkala aj novej mapy Ecopoint: Antarctica a zaujímavého herného režimu Arcade.

Arcade herný mód v sebe ponúka viacero rôznych režimov hrania, ktoré majú špeciálne pravidlá a líšia sa od Quick Play a Ranked Mode. Zároveň ponúkajú jedinečné príležitosti ako získať Loot Box: niektoré režimy budú mať značku loot boxu a pri prvej výhre v daný deň dostanete ako odmenu krabicu s predmetmi. Popri tom bude možné získať za každé 3 výhry v rámci hocijakého Arcade režimu Loot Box, limitom 3 Loot Boxov za týždeň.

Jednotlivé Arcade herné režimy sú:

1V1 Mystery Duel - 2 hráči bojujú proti sebe na mape Ecopoint: Antarctica. Ovládajú rovnakého, náhodne zvoleného hrdinu a bod dostáva ten, kto prvý zabije nepriateľa. Po získaní bodu sa mení hrdina. Celkovým víťazom sa stáva hráč, ktorý ako prvý nazbiera 5 bodov.

3V3 Elimination - tímy sú tvorené troma hráčmi a hrá sa na mape Ecopoint: Antarctica. Bod získava tím, ktorý ako prvý zneškodní svojich protihráčov a potom sa hrá ďalšie kolo. Vyhráva tím, ktorý ako prvý nahrá 3 body. Medzi jednotlivými kolami si môžu hráči zmeniť hrdinov, za ktorých hrajú. V rámci tímu si nie je možné zvoliť rovnaké postavy.

6V6 All Brawls - herný režim je navrhnutý pre 12 hráčov a ako už názov napovedá, ide o riadnu šialenosť. Bude sa hrať na náhodnej mape s náhodnými Brawl pravidlami a vyhrá tím, ktorému sa popri tom všetkom podarí splniť štandardný cieľ mapy, na ktorej sa bude hrať.

6V6 Mystery Heroes - 12 hráčov hrá na náhodnej mape, pričom cieľ je daný konkrétnou mapou. Zaujímavým spestrením hry je to, že po každej smrti sa hráčovi zmení postava na iného, náhodne vybraného hrdinu.

6V6 No Limits tento herný režim bude fungovať tak, ako donedávna fungoval Quick Play. Ten totiž prešiel zmenami a po novom si v ňom hráči nemôžu zvoliť duplicitných hrdinov. Tu to ale stále bude možné a tak sa môže 12 hráčov baviť na náhodne zvolenej mape so štandardným cieľom bez toho, aby bol výber hrdinov nejako limitovaný.

Viac sa o zmenách, ktoré patch priniesol, dočítate na oficiálnych fórach. Ak Overwatch ešte nemáte kúpený, budete si hru môcť zadarmo vyskúšať už tento víkend.

 

Zdroj: Overwatch PC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk