Včera oficiálne skončila sezóna 2016 v hre League of Legends

Včera oficiálne skončila sezóna 2016 v hre League of Legends

 

Hodnotená sezóna 2016 v známej MOBA hre League of Legends včera skončila. Opäť nás bude čakať predsezóna a čoskoro aj nová sezóna v ktorej sa budeme snažiť vyšplhať sa v rebríčku líg čo najvyššie.

Web hry League of Legends včera oznámil ukončenie tohtoročnej sezóny v "LoLku". Stará sezóna je tak nenávratne preč a hráči League of Legends si tak môžu zrekapitulovať, čo sa im za posledný rok podarilo dosiahnuť. Vývojári v novej sezóne (ktorá začína 6. decembra tohto roku) sľubujú rôzne vylepšenia a zmeny. Do hry sa napríklad vráti sólová ("tandemová") hra, či pribudne nová funkcia pod názvom "Replay", vďaka ktorej si budete môcť svoje hry uložiť a pozrieť si ich opäť. Tak isto do hry pribudne "Practice tool", vďaka ktorému sa budete môcť zlepšiť aj v tých najmenších detailoch. Nových zmien sa dočká aj "džungľa" a najmä šampióni, ako napríklad Talon, Rengar, Leblanc, či Katarina, ktorých čaká nejedno skvelé vylepšenie. Samozrejme netreba zabúdať na to, že v príprave je nový klient pre hru, ktorý je momentálne v beta testovaní a možno sa ho v novej sezóne už naozaj dočkáme.

Akých odmien sa tentokrát dočkáme?

Pokiaľ ste v poslednej sezóne skončili v Bronzovej lige (Bronze), čaká vás ako odmena "Ikonka vyvolávača". Za Striebornú ligu (Silver) vás okrem ikonky čaká aj rámček so strieborným lemovaním pri načítaní hry. V prípade ak ste skončili v Zlatej lige (Gold) a vyššie, tak okrem rámčekov a ikoniek sa môžete tešiť na ozdobné pozvánky o priateľstvá a skin "Victorious Maokai" (samozrejme dostanete aj šampióna Maokaia, v prípade ak ho nevlastníte). Pre najšikovnejších v Challenger lige si RIOT naviac prichystal exkluzívne fyzické odmeny, vytvorené špeciálne pre poslednú sezónu 2016.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk