Dvaja noví hrdinovia a ďalšie novinky prichádzajú do Heroes of the Storm

Dvaja noví hrdinovia a ďalšie novinky prichádzajú do Heroes of the Storm

 

Kráľ Stormwindu Varian Wrynn a pán ohňa Ragnaros sa čoskoro pridajú k bojom v Nexuse.

Na Blizzcone dnes Blizzard okrem iného ohlásil aj niekoľko noviniek prichádzajúcich do Heroes of the Storm. Asi naväčšou z nich je odhalenie dvoch nových hrdinou zo sveta Warcraftu, ktorí dorazia do hry už koncom mesiaca.

Prvým z nových hrateľných postáv je kráľ Aliancie Varian, ktorý je prvou postavou patriacou k dvom triedam zároveň. Môže tak byť štítom svojho tímu ochraňujúci ho pred nebezpečenstvom, alebo môže rozdeliť svoj meč Shalamayne a spôsobovať vysoké poškodenie svojim protivníkom.

Druhou je Ragnaros, ktorého jedinečnou schopnosťou bude posilniť pri obrane spojeneckú pevnosť a odhaliť svoju formu tak, ako si ho pamätáme z časov raidov na Blackrock Mountain.

Ďalšou ohlásenou novinkou je nový Heroes Brawl Blackheart's Revenge, v ktorom bude jeden tím útočiť s pomocou lode kapitána Blackhearta, zatiaľ čo druhý musí brániť svoju základňu. Je tak prvým asymetrickým herným módom v hre.

Poslednou veľkou novinkou pre hráčov je Nexus Challenge, v ktorom budú môcť hráči odomknúť mnoho odmien v hrách Overwatch a Heroes of the Storm. Stačí, aby ste s priateľmi odohrali 15 hier v módoch Ranked, Unranked Draft, Quick Match alebo Co-op vs. A.I. medzi 15. novembrom a 4. januárom a získate Oni Genji skin, sprej, a hráčsku ikonu Overwatchi, spolu s hrdinkou Zaryou a portrétom Oni Genjiho v Heroes of the Storm. Za odohranie 30 hier dostanete štyroch ďalších hrdinov, vozidlo Orochi Hovercycle a 30 dňový Stimpack.

Zdroj: Battle.net

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk