• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Hráči Heroes of the Storm pripravte sa - Heroes Brawl je online a naviac prichádza s novým šampiónom Samurom
Hráči Heroes of the Storm pripravte sa - Heroes Brawl je online a naviac prichádza s novým šampiónom Samurom

Hráči Heroes of the Storm pripravte sa - Heroes Brawl je online a naviac prichádza s novým šampiónom Samurom

Hráči známej MOBA hry Heroes of the Storm z dielne Blizzardu môžu začať oslavovať. Do hry konečne prišiel dlho očakávaný mód Heroes Brawl.

Určite si pamätáte, ako sme pred časom písali o tom, že do hry Heroes of the Storm príde nový herný mód Heroes Brawl. Ten mal síce prísť už 17. októbra, no dvojdňové meškanie sa dá Blizzardu odpustiť. Naviac nás vývojári príjemne prekvapili novou postavou hre - Orkom Samurom, ktorý je majster meču a podľa všetkého je aj kráľom na bojisku.

Predstavenie nového hrdinu v hre:

Čoho sa prvý týždeň dočkáme?

Pravidlá sa budú meniť každý týždeň. Úvodný týždeň nás čaká Punisher Arena, ktorá bude prístupná do 28. októbra. V nej sa bude hrať na dva víťazné zápasy a ktorý tím ako prvý dosiahne 100 bodov vyhráva zápas. Za zabitie ľudského nepriateľa dostane tím 4 body a za zabitie počítačom riadeného Punishera, ktorý v strede arény súperí s nepriateľským, 10 bodov.
Na začiatku hry vám dá hra vybrať z náhodných troch postáv a je len na vás, ktorú z nich si vyberiete. Samozrejme, musíte sa poponáhľať - máte na to iba 30 sekúnd. Pokiaľ si tento mód denne zahráte aspoň tri krát, čaká vás odmena vo forme 1000 "goldov" a naviac dostanete portrét do hry.

Viac informácií k novému módu a hrdinovi Samurovi nájdete na webových stránkach battle.net.

Zdroj: Battle.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk