Titanfall 2 odhaľuje príbeh single player kampane v najnovšom traileri

Titanfall 2 odhaľuje príbeh single player kampane v najnovšom traileri

 

Ukazuje nám, že najlepším priateľom človeka nie je pes, ale Titan.

Pred pár dňami sme sa mohli dozvedieť niečo o tom, ako bude vyzerať gameplay v single-player kampani Titanfall 2. V Respawn Entertainment sa totiž rozhodli druhé pokračovanie série zamerať práve na zážitok jedného hráča a pridať tak story mód, ktorý v prvej hre nebol.

V najnovšom traileri vývojári predstavujú samotný príbeh, ktorí budú môcť hráči prežiť v kampani. Ten sa odohráva približne 5 rokov po udalostiach v prvom Titanfall. Vy v príbehu zaujmete pozíciu Jacka Coopera, strelca, ktorý sa snaží stať pilotom. Jack získava neoficiálny tréning od svojho mentora, kapitána Lastimosa. Ten však bohužiaľ umiera a chce od Jacka, aby prevzal od neho Titana a dokončil misiu. A tak sa stávate pilotom jedného z najlepších Titanov na Frontiere – BT (Buddy Titan). BT a Jack si tak vytvárajú vzťah, komunikujú a spolupracujú, aby dokončili svoju úlohu.

Ako môžete vidieť vo videu BT má aj svoju vlastnú osobnosť a interakcie s ním sú zaujímavé až miestami humorné. Titanfall 2 zatiaľ vyzerá ako veľmi dobrá hra, ktorá bude stáť za to. No všetko sa uvidí až po jej vydaní.

Titanfall 2 prichádza už 28. októbra a dočkáme sa ho na platformách PC, Xbox One a PS4.

Zdroj: youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk