Farming Simulator 17 predstavuje svoj štýl v novej ukážke

Farming Simulator 17 predstavuje svoj štýl v novej ukážke

 

Farming Simulator 17 vychádza už 25. októbra a tak tu máme ukážku garáže, ktorá hráčom predstaví rozsiahle množstvo farmárskych vozidiel a možnosti ich úprav.

Vývojári si dali záležať na každom detaile, čo sa vďaka spolupráci so samotnými výrobcami vozidiel odzrkadlilo na herných modeloch. Verne odzrkadľujú nielen zovňajšok, ale i vnútro skutočných strojov, s ktorými sa môžete stretnúť na farmách. Dokopy pôjde o vyše 250 vozidiel od 75 rôznych značiek, medzi ktorými sú aj AGCO: Challanger, Fendt, Valtra a Massey Ferguson.

Pokiaľ vám autentickosť nestačí, čaká na vás niekoľko možností ako si vozidlá upraviť, či už sa rozhodnete vymeniť motor, pneumatiky, alebo väčšie časti stroja a upraviť ho tak na špecifické činnosti. Pri veľkom množstve techniky určite poteší hráčov možnosť prenájmu. Ak sa vám vyskytne situácie, kde je na vykonanie špecifickej činnosti nutné zakúpiť nové zariadenie, nebudete sa musieť trápiť, že na to miniete všetky peniaze. Bude stačiť za oveľa menšiu sumu vybavenie iba dočasne prenajať a urobiť všetku potrebnú prácu.

S pohodlím pri práci pomôže aj nová funkcia rádia. Pre konzolových hráčov bude v každom vozidle dostupných niekoľko staníc s country, rockovou a pop hudbou. PC hráči si k nim budú môcť pridať vlastné MP3 súbory alebo prepojiť herné rádio s obľúbenou webovou stanicou.

Farming Simulator 17 bude hrateľný od 25. októbra, na PlayStation 4 a Xbox One v originálnej anglickej verzii a na PC bude hra dostupná s profesionálnou českou lokalizáciou. Na PC bude dostupná aj zberateľská edícia.

 

Zdroj: TS

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk