Nový titul od tvorcov Sleeping Dogs vyvolá v mestách krvavú anarchiu

Nový titul od tvorcov Sleeping Dogs vyvolá v mestách krvavú anarchiu

 

Kanadskí vývojári United Front Games predstavili nový titul z ich diele, no ak ste čakali Sleeping Dogs 2, tak budete sklamaní. Nové dielo nesie názov Smash + Grab a pôjde o skutočne bláznivú multiplayer akciu.

Smash + Grab je titulom, ktorý je zasadený do budúcnosti, v ktorej proti sebe bojujú znepriatelené gangy, o čo najväčší možný úlovok, v podobe zbraní, peňazí a všetkého cenného. Zápasy potrvajú 15 minút, počas ktorých musíte nazbierať korisť v hodnote 50 000 dolárov a to od svojich oponentov. Počas priebehu hry získate prístup k väčším skladom s tovarom, budete môcť odomknúť nové zbrane a podobne. V hre sa samozrejme bude nachádzať aj levelový systém, ktorý umožní hráčom odomknúť ďalšie zaujímavé artefakty. 

Smash + Grab teda kombinuje multiplayerovú hru s akčným bojovým titulom, z čoho vznikol zaujímavý mix oboch žánrov. Hra bude dostupná pre PC už od začiatkov Steam Early Acess, kde sa objaví v septembri. Prístupný bude taktiež aj offline mód, ktorý poslúži ako tréningový mód. Ak vás táto hra zaujala, neváhajte navštíviť oficiálnu stránku Smash + Grab

 

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk