Známa herná séria Battlefield sa dočká televízneho spracovania

Známa herná séria Battlefield sa dočká televízneho spracovania

 

Seriál bude mať na starosti spoločnosť stojaca za hitom True Detective.

Battlefield, herná séria známa skôr pre svoj multiplayer než pre príbehové kampane, sa dostane na televízne obrazovky prostredníctvom seriálu. Ten bude mať na starosti Anonymous Content, spoločnosť stojaca za úspešným seriálom True Detective. Spolupracovať bude s Paramount a EA.

Výkonnými producentami budú Michael Sugar, držiteľ Oscara za film Spotlight a Ashley Zalta z Anonymous Content. Práve Sugar sa k oznámeniu vyjadril v tlačovej správe, zverejnenej na stránke DICE.

„Battlefield séria má úžasnú, vernú základňu fanúšikov, vďaka ktorým je tak obľúbená a vyhľadávaná. Hry Battlefield sú vhodné pre adaptáciu s dlhšou formou trvania. Spolu s EA a Paramount TV budeme tvoriť Battlefield TV seriál s rovnakým dôrazom na rozprávanie príbehu, aký bol daný do hier a už 15 rokov im prináša úžasný úspech.“

Michael Sugar

 

V tlačovej konferencií nie sú žiadne informácie o prípadnom plánovanom termíne vydania seriálu, rovnako tiež nevieme, ktorú éru sa rozhodnú tvorcovia spracovať. Bude to z prostredia 1. svetovej vojny ako najnovší Battlefield 1 alebo použijú ako námet niektorú z hier odohrávajúcich sa v súčasnosti? Časom uvidíme.

Zdroj: DICE, eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk