Blizzard odhalil novú Overwatch hrdinku, bude ňou Ana Amari

Blizzard odhalil novú Overwatch hrdinku, bude ňou Ana Amari

 

Do tímu sa tak pridá jedna zo zakladateliek Overwatchu.

Už čoskoro v Overwatch privítame novú hrdinku a nie je ňou nik iný, ako členka pôvodného tímu Ana Amari, matka Fareehy Amari (Pharah). Bude zastávať rolu sniper supporta, čo je dosť nezvyčajná kombinácia.

Jej zbraňou bude biotická puška strieľajúca šípky, ktoré buď liečia spojencov alebo zraňujú nepriateľov. Zbraň bude mať aj schopnosť priblíženia, takže jej strely by mali veľmi presné. Ana taktiež nosí biotický granát, ktorý plošne rozdáva damage nepriateľom alebo lieči spojencov. Spoluhráči zasiahnutí granátom budú mať na chvíľu zvýšenie liečenie, zatiaľ čo nepriatelia nebudú môcť byť liečení počas doby účinku.

Zaujímavou bude aj jej druhá zbraň, ktorá strieľa omračujúce šípky. Zasiahnutí nepriatelia sa nebudú môcť chvíľu hýbať, avšak z tohto stavu ich môže prebrať akékoľvek utrpené poškodenie. Jej ultimátnou schopnosť je Nano Boost. Môže ho aplikovať iba na jedného spojenca, ktorý tak bude mať zvýšenú rýchlosť pohybu, bude rozdávať viac poškodenia a bude odolnejší voči nepriateľským útokom.

Blizzard spolu s hore uvedeným gameplay trailerom, vydal aj video približujúce príbeh Any Amari. Tá tvorila pôvodný tím Overwatch spolu s Morrisonom (Soldier 76), Reyesom (Reaper), Reinhardtom, Torbjörnom a zatiaľ neznámym Liaom. Avšak nakoniec bola zranená pri dôležitej misií, pretože sa zdráhala zabiť cieľ ( Widowmaker ). Ana bola vážne zranená, prišla o oko a bola prehlásená za mŕtvu. Istú dobu žila v ústraní, ale nakoniec sa predsa len rozhodla vrátiť a pomoc svetu.

Zaujímavým je aj moment v traileri, kde môžeme Anu vidieť v spoločnosti Overwatch agentov. Blizzard nám ukazuje dvoch nových neznámych hrdinov, muža a ženu, o ktorých zatiaľ nič nevieme (i keď v prípade mužského hrdinu môžeme predpokladať, že ide o spomínaného Liaoa). Budú títo dvaja ďalšími hrdinami, ktorí sa postupne pridajú do Overwatch? Časom uvidíme.

Presný dátum príchodu Any do Overwatch zatiaľ nepoznáme. Snáď to bude čoskoro.

Zdroj: battle.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk