Hra Skyrim: Special Edition bude pravdepodobne kompatibilná s pôvodnou verziou

Hra Skyrim: Special Edition bude pravdepodobne kompatibilná s pôvodnou verziou

 

Mnoho ľudí stále doteraz hráva pôvodný Skyrim a to najmä preto, lebo naň existuje neskutočný počet modifikácií, ktoré hru vylepšujú. Preto s veľkou pravdepodobnosťou prinesú vývojári jednu príjemnú novinku v čerstvej Špeciálnej edícií.

Stránka VG247 priniesla informáciu o tom, že pokiaľ ste veľkým fanúšikom pôvodného Skyrimu, máte v ňom nahraných tisícky hodín a chceli by ste si zahrať so svojou starou postavou novú Special Edition nemusíte zúfať. Vývojári totižto pracujú na možnosti, nahrať si staré uložené pozície (save) do novej Skyrim: Special Edition. Pete Hines (PR manažér Bethesdy) sa na sociálnej sieti Twitter vyjadril tak, že uložené pozície BY SA MALI dať "prehodiť" do novej "Special" verzie. Má to ale jeden háčik a to ten, že zatiaľ to bude možné iba na 64 bitovej PC verzií. Takže "konzolistom" zatiaľ ostáva iba vyčkávať, či sa niečoho takého dočkajú aj oni.

Pripomeňme si, že hra Skyrim: Special Edition bola ohlásená na tohtoročnej výstave E3, ktorá sa konala v americkom meste Los Angeles.

Ak všetko pôjde ako má, nebudete musieť hrať svoj Skyrim od úplneho začiatku (teda ak to nebudete samozrejme chcieť). Čo hovoríte na takýto krok Bethesdy vy?

Zdroj: VG247, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk