Deep Silver predstavuje v upútavke ich nový titul Agents of Mayhem

Deep Silver predstavuje v upútavke ich nový titul Agents of Mayhem

 

Po úvodnom oznámení zo začiatku tohto týždňa, sme sa dočkali aj predstavujúceho traileru, ktorý nám priblíži nový titul Agents of Mayhem. Ako sa sami presvedčíte, o akciu a zábavu skutočne nebude núdza.

Vývojári zo spoločnosti Volition, ktorí majú na svedomí napríklad sériu Saints Row, prichádzajú s novým akčným titulom. V hre Agents of Mayhem, hráte za skupinu troch agentov, pričom každý z nich má určité špeciálne schopnosti. Ako sa však ukazuje, títo agenti nie sú tak úplne "dobrí", čo naznačuje, že o zábavu bude postarané. K dispozícii budete mať množstvo zbraní, vynálezov a schopností, ktoré budete ľubovoľne využívať podľa aktuálnej situácie.

Titul Agents of Mayhem bude single-player hrou s otvoreným svetom. O tom, či hra dostane aj multiplayer mód, zatiaľ tvorcovia neuvažujú a preto je dosť možné, že pôjde o výlučne single-playerovú hru. Na herný trh by mala doraziť niekedy v priebehu budúceho roka a to pre platformy PS4, Xbox One a PC. Dosť bolo slov, vychutnajte si nasledujúci trailer.

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk