VIDEO: Mladé ninja korytnačky predstavujú zábery z ich najnovšej hry

VIDEO: Mladé ninja korytnačky predstavujú zábery z ich najnovšej hry

 

Nová hra Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan má znova priniesť zašlú slávu zeleným ninja korytnačkám vo svete videohier.

Ninja Korytnačky boli síce kultovým kresleným seriálom, ale vo svete videohier to veľmi ľahké nemali. Aj keď sa im na konci 80. rokov vstup do hernej sféry vydaril (na platforme NES a na domácich počítačoch ako Amiga, ZX Spectrum a podobne), neskôr sa hry dočkali skôr kritiky ako obľuby. Pokračovania boli často už len kópiou prvých hier, neboli na svoju dobu dostatočne dobré a najmä, nové hry v recenziách absolútne neobstáli.

Najnovší diel TMNT: Mutants in Manhattan od Activisionu má ale nálepku neúspešných hier zo známeho "korytnačieho" univerza natrvalo odstrániť. Vývojári na internet vypustili videá z hry, v ktorých prezentujú to, ako budú vyzerať pohyby a súboje jednotlivých korytnačiek. Či už si vyberiete Donatella, alebo iného pojedača pizze, každá z korytnačiek bude mať svoje vlastné pohyby a schopnosti.

Vo februári sme priniesli video, v ktorom sa nachádzala iba korytnačka Leonardo, no v aktuálnom videu (vďaka YouTube užívateľovi IZUNIY), máte možnosť vidieť všetky Ninja korytnačky a ich bojové pohyby na jednom mieste. Cowabunga!

Zaujímavosť: Porovnajte si úplne prvé "screenshoty" s videom. Je vidieť, že vývojári na hre veľmi usilovne pracovali.

Zdroj: YouTube, VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk