Fanúšikovia titulu Star Wars Battleront sa dočkajú aj jeho pokračovania

Fanúšikovia titulu Star Wars Battleront sa dočkajú aj jeho pokračovania

Taktiež sa rozšírila informácia, že pokračovaní bude hneď niekoľko. Fanúšikovia svetelných mečov sa teda majú na čo tešiť.

Už začiatkom tohto roka sme dostali informáciu, že EA plánuje viacero pokračovaní obľúbeného titulu Star Wars Battlefront. Spoločnosť však dnes prezradila zopár detailov, ktoré síce neprezrádzajú nič zásadné, ale vytvárajú aspoň aký taký obraz. Jeden zo šéfov EA Blake Jorgensen prezradil, že Battlefront 2 bude mať väčšie a lepšie svety. Taktiež dodal dôležitú informáciu, že oproti prvému Battlfrontu, ktorý čerpal iba z pôvodnej trilógie, bude nový Battlefront ťažiť aj z novších filmov. Bližšie sa ale k tejto informácii nevyjadril.


Vydanie pokračovaní Battlefrontu nie je žiadnym prekvapením, nakoľko prvá hra predala 14 miliónov kópií a prekonala očakávania tvorcov. Jorgensen taktiež oznámil, že EA plánuje vydanie Star Wars hry každý rok, po dobu troch až štyroch rokov. To najbližšie, teda druhé pokračovanie, má prísť na trh začiatkom budúceho roka. Na záver už len dodáme, že spoločnosť Disney taktiež plánuje vydanie Star Wars filmu každý rok, najmenej do roku 2019. Nasledujúcim filmom z tohto prostredia, bude spinoff s názvom Rogue One: A Star Wars Story v decembri tohto roku po ktorom bude nasledovať Epizóda VIII v roku 2017.

Zdroj: gamespot.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk