Harvardova univerzita vychováva podvodníkov v Heroes of the Storm

Harvardova univerzita vychováva podvodníkov v Heroes of the Storm

Harvardovu univerzitu môžete poznať ako jednu z najprestížnejších amerických univerzít. Vychovala viac prezidentov USA a nositeľov Nobelových cien než akákoľvek iná vzdelávacia inštitúcia. Po novom si na svoje konto môže pridať aj Heroes of the Storm tím, ktorý bol vylúčený z turnaja Heroes of the Dorm kvôli podvodom.

Team Ambush bol diskvalifikovaný kvôli porušeniu jednoduchého pravidla - jeden z hráčov zdieľal svoj účet s iným, v lige vyššie umiestneným hráčom. Nechal tak za seba odohrať pár hier, na čo sa Blizzard pozerá veľmi nepekne. Pravidlá sú jasné a organizátori turnaja netolerujú ich porušovanie a už vôbec nie, ak ide o niečo takéto. Obvinený študent, ako aj osoba, ktorá za neho hrala, budú mať teraz viacmenej nekonečný zákaz účasti na TeSPA turnajoch - čiže nie iba na Heroes of the Dorm, ale aj ostatných turnajoch, ktoré organizácia usporadúva.

Harvardská univerzita ale nie je prvá, ktorá takto dopadla. Minulý rok bol z turnaja vykopnutý tím Univerzity Connecticutu. Dôvodom bolo, že jeden z hráčov nebol zapísaný na jarný semester štúdia. Tento rok sa im ale darí oveľa lepšie a na konte majú zatiaľ 5 vyhraných zápasov a žiadnu prehru.

Ak vás Heroes of the Dorm zaujal, viac informácií môžete nájsť na oficiálnych stránkach turnaja.

Zdroj: vg247.com, heroesofthedorm.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk