League of Legends prichádza s novinkou pre módnych maniakov

League of Legends prichádza s novinkou pre módnych maniakov

V prípade ak sa vám zdá, že League of Legends potrebovalo oživiť nejakou príjemnou zmenou, tak potom vedzte, že na svet práve prišla aktualizácia s číslovkou 6.6 a s ňou aj spustenie prevratnej novinky.

Do hry League of Legends vstupuje novinka pod názvom Magitechnické výroby a koristi. Táto funkcia vám umožní vďaka zvyšovaniu úrovní postáv zarábať si na truhly, ktoré v sebe môžu ukrývať napríklad nový vzhľad pre vašu obľúbenú postavu, či na totem a to všetko TAKMER ZADARMO. Podľa slov RIOT stačí, aby sa vám podarilo podať dobrý výkon v hre. Truhlu získate vtedy, ak niekto z vašej skupiny dosiahne známku hodnotenia S. Mesačne máte nárok na štyri truhly s podmienkou, že každý váš šampión má nárok iba na jednu truhlu za sezónu.

Po kluboch, zrušení málo hranej mapy Dominion a pridaní oficiálnej aplikácie pre chytré zariadenia, je toto ďalšou skvelou novinkou a veľkou zmenou v tejto slávnej MOBA hre!

A ešte malé upozornenie: Ak máte radi migrovanie zo serverov, tak si dajte pozor, lebo "vycraftené" veci sa vám neprenášajú a naveky-vekov vám zmiznú! Samozrejme hneď ako búde táto vymoženosť dostupná vo vsetkých regiónoch, toto obmedzenie zmizne.

Zdroj: LeagueOfLegends.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk