Humble Bundle ponúka nový balíček pre stratégov

Humble Bundle ponúka nový balíček pre stratégov

 

Tento krát svoje sily spojili Humble Bundle a SEGA, ktorí vám prinášajú zaujímavý balíček hier za málo peňazí.

Ak zaplatíte 1 dolár (cca 0,89 eur), odomknete najlacnejší balíček hier, v ktorom nájdete Company of Heroes kompletnú edíciu, Warhammer 40,000: Dawn of War – Master edíciu, kolekciu Medieval 2: Total War, kolekciu Rome: Total War, SEGA Genesis/Megadrive strategický balíček a 10% zľavu na mesačný Humble balíček.

Vytiahnite zo svojej peňaženky 6,36 dolára (cca 5,67 eur) a okrem vyššie spomínaných hier získate aj Valkyria Chronicles, Warhammer 40000: Dawn of War 2 – Grand Master kolekciu, Eastside Hockey Manager, Total War: Shogun 2 – Fall of the Samurai kolekciu a 66% zľavu na titul Football Manager 2016.

Pre najbohatších má Humble Bundle a SEGA pripravený balíček za minimálne 12 dolárov (cca 10,7 eur) a získate okrem všetkých predošlých hier aj tituly Total War: ATTILA a Company of Heroes 2: Master kolekciu.

V prípade, že vás táto ponuka zaujala, neváhajte navštíviť stránku Humble Bundle a podporiť tak charitu. Upozorňujeme vás, že jednotlivé stupne balíčkov obdržíte ako samostatný kľúč a nie každú hru samostatne.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk